Květ černého bezu

Na alergii zkuste byliny, pomůže květ z černého bezu

Zarudlé oči, svědící nos, knedlík v krku. Nemusíte hned polykat prášky, zkuste se těmto potížím ubránit nejprve přírodní cestou.

Hubnou na kost, přitom jsou skoro v přechodu! Dokáží se vyrovnat se svým věkem?

Že je anorexie doménou dospívajících dívek? Omyl! Tato porucha příjmu potravy roztahuje svá chapadla i na ženy, kterým klepe na dveře menopauza.

Manžel se mi v posteli protiví, doufám, že si najde milenku

Čtenářka Erika (43) přiznává, že by byla radši, kdyby se svým manželem spát nemusela. Kdo z nich je podle vás na vině jejich krachu?

Mýty o domácím násilí. Taky je máte v hlavě?

Téměř každá druhá z nás zažila domácí násilí. Policie zasáhnout nemůže, protože trpíme bití, znásilňování a ponižování tiše. I kvůli těmto 6 mýtům.

Dieta prospěla mně i mojí dceři, obě se cítíme skvěle..

Jana (62): Hubnutí mě začalo opravdu bavit, když se přidala moje dcera

Paní Jana se v 60 letech rozhodla zacvičit se svojí váhou. Jednou ráno se podívala do zrcadla a řekla si dost! Nejenže se sama sobě nelíbila, ale nadváha ohrožovala i její zdraví. A to, jak se říká, máme jen jedno.

Ukliďte si obličej: Co je vada na krása a co už škodí i vašemu zdraví?

Piha je sexy, bradavice nikoli. Opálení je přitažlivé, pigmentové skvrny ani náhodou. Udělejte si pořádek ve tváři!

Neumíte odpočívat? Naučte se to!

Jste ve stresu? Kašlete na jedničkářku ve vás a začněte být lehkomyslná!

Stoupá vám tep nebo se zrychluje dech při každé prkotině? Naučte se být paní svých hormonů a ne naopak. Jak to dokážete?

Péče o starší generaci bývá vyčerpávající

Prokletí sendvičové generace: Co dělat, když na sebe nemáte ani minutu

Děti měly před čtyřicítkou, takže ty dnes sotva chodí do školy. Rodiče jim mezitím zestárli do věku, kdy potřebují pomáhat. Staráním se o děti, domácnost a mámu s tátou tak v době, kdy by se měly začít věnovat samy sobě, tráví až dvacet...

Když kosmetika škodí. Jak se obejít bez chemie?

Když mi gynekolog před lety říkal, ať se tolik nelíčím, že do těla dostávám moc estrogenů, které mohou způsobit rakovinu prsu, ťukala jsem si na čelo. Dnes ho považuji za průkopníka, protože jeho teorie podložily i vědecké výzkumy.

Mějte prsa pod kontrolou, co vás čeká na mamografii nebo sonu?

Vaše ňadra si zaslouží stejnou, ne-li větší péči, jakou věnujete každý den své pleti. Nezapomínejte na to. Dnes si probereme tu správnou taktiku pro vaše zdraví.

Velká škola dýchání: Naučte se ovládat nádech a výdech

Dýchání je přirozený reflex – tak co se na něm učit? Pravda je taková, že většina z nás dýchá špatně, respektive nedokáže tak jednoduchou věc, jakou je právě dech, správně využít. Když svůj dech ovládnete a přidáte pár...

Ve dvou se prý hubne rychleji, říkají vědci. Co musíte dodržet?

Nejnovější studie ukazují, že pokud hubnou oba členové páru, dosahují mnohem větších výsledků v hubnutí, detoxikaci i naučení se novým návykům zdravého životního stylu. Tak hurá do toho.

Upečte si slavné dorty: linecký, sachr a pavlova

Někdy není dobré vymýšlet novinky, protože klasika je nejlepší. Jestli potřebujete upéct něco skvostného, tady máte slavné dorty i s jejich historií.

Ženy bolí hlava nejčastěji ze stresu

Hlava nejčastěji bolí z hormonů a ze stresu! Jak si pomoci?

Každý měsíc vás bolí hlava před menstruací? Nebo máte problémy ve chvíli, kdy se špatně vyspíte? Každý z nás má spouštěč jiný. Jisté je, že přepracovanost a stres jsou nejčastějšími příčinami potíží. Jak jim předejít nebo jak se jich alespoň co nejry...

Jak se zbavit skvrn na kráse? Kdy vsadit na laser?

Tvář ženy může být rozesmátá, pihatá, zachmuřená, alabastrová, tajemná, přitažlivá, rozzlobená, ale nikdy ne flekatá.

ZAVŘÍT REKLAMU