Muži Agáty Hanychové. To je téma, které sytí tuzemský bulvár už několik let. Nebylo jich totiž zrovna málo a rozchody, které má modelka za sebou, se často nenesly ve zrovna přátelské atmosféře. Skoro by se to dalo v jejím případě považovat za nějakou formu neštěstí v lásce.

Sámer Issa

Velmi mediálně sledovaný byl modelčin vztah s finalistou SuperStar a tehdejším idolem dívek Sámerem Issou. Jejich asi tříletý vztah, který skončil někdy v roce 2009, byl ovšem jízdou na horské dráze a milenci se neustále rozcházeli a zase scházeli.

Sámer Issa po letech přiznal, že zpočátku šlo o kalkul a snahu na sebe upozornit, v lásku tento do jisté míry obchodní vztah přerostl až později. Pro zpěváka to byla dokonce první láska.

Miroslav Dopita

Vážnější vztah modelka v roce 2010 navázala s Miroslavem Dopitou. Záhy otěhotněla a v roce 2011 porodila společného syna Kryšpína. Jenže z lásky jako trám zbylo hořké zklamání a už v roce 2012 proběhl rozchod.

Důvodem měly být Dopitovy sklony k nevěrám i problémy se zákonem. Kryšpínův otec se následně odstěhoval na Bali a svého syna několik let neviděl.

Jakub Prachař

Mezi lety 2013 až 2020 byla Agáta manželkou herce Jakuba Prachaře, se kterým má dceru Miu. Ta se páru narodila v roce 2017. Svoji lásku stvrdili hned dvěma svatbami – jednou improvizovanou a bez příbuzných a druhou velkolepější a za přítomnosti rodinných příslušníků.

Ani dvě svatby ale nejsou zárukou toho, že vám vztah vydrží, a rozchod těchto dvou slavných osobností se nenesl v přátelském duchu. Dodnes se soudí ohledně péče o Miu a před soudem se řešilo i to, že Prachař požadoval, aby jeho bývalá žena neukazovala jejich společnou dceru na sociálních sítích.

Po rozvodu měla modelka několik vztahů, které měly spíše kratšího trvání. Randila s makléřem, fotografem, producentem, lékařem, truhlářem a zřejmě ještě s několika dalšími muži. V tomto ohledu tedy měla dost napilno.

Jaromír Soukup

V létě 2022 veřejnost překvapila svým vztahem se šéfem TV Barrandov a záhy přišlo další překvapení v podobě těhotenství. Dcera Rozárie se jim narodila loni v dubnu, ale maminku a tatínka si pohromadě moc neužila.

Už v září oznamovali rozchod následovaný soudem o dceru. Přestože v dojemném oznámení tehdy Agáta napsala, že Jaromírovi děkuje nejen za rok a půl společného života, ale i za dceru, soud o péči z nich kamarády neudělal.

Modelce se nelíbilo, že Soukup požaduje, aby měli dceru ve střídavé péči. V období kolem Velikonoc už ale Hanychová podle dostupných informací nebyla schopná zvládat stres a tlak, který na ni kvůli soudním tahanicím působil, a svému bývalému partnerovi podepsala dohodu.

VIDEO: Agáta Hanychová o rozchodu se Soukupem. Podívejte se na video.

Zdroj: Youtube

Miroslav Dopita podruhé

Chybovat je lidské a odpouštět božské. Modelka v sobě ovšem musela najít opravdu silnou božskou stránku, protože dokázala Dopitovi po letech odpustit, že ji zanechal jako matku samoživitelku s malým dítětem.

Měsíc po oznámení rozchodu se Soukupem Hanychová potvrdila spekulace, že se dala znovu dohromady právě s Dopitou. Hned v prosinci navíc proběhla tajná svatba těchto dvou staronových partnerů. Tak snad už jim to tentokrát vyjde.

Zdroj: vlasta.cz, zeny.iprima.cz, blesk.cz, extra.cz, instagram.com

Související články