Táta Jon Voight je sice slavný herec, ale každý ví, že spolu moc nevycházejí. Za to, že Angelina hraje, může především její máma, se kterou sledovala spoustu filmů. Ale mohlo to být všechno jinak.

Slabost pro temnotu

Na střední v Beverly Hills se jí smáli, protože měla rovnátka a brýle a velkou pusu. Proti spolužákům měly s mámou hluboko do kapsy, což se projevilo v jejím šatníku. Po přestoupení na alternativní školu se z ní stala punkerka. Propadla černé barvě, drsné muzice, tanci až do padnutí. Chtěla být ředitelkou pohřebního ústavu, dokonce se zapsala do kurzu balzamování. Experimentovala s drogami, propadla sebepoškozování. Po letech Angelina napsala, že v srdci je stále punkerkou. Sebepoškozování pro ni bylo jako terapie, měla problémy s city a lidmi. Přestala až v 26 letech, když adoptovala syna Maddoxe.

Zdroj: Youtube

První manžel

Angelina se otevřeně přiznala k bisexualitě, ale jsme zvyklí vídat ji po boku mužů. Vážnou dvouletou známost měla už od čtrnácti, její máma to tolerovala. Potom chodila s herečkou Jenny Shimizu, se kterou se zřejmě vídala i později, když měla jiné vztahy. Prvního manžela si vzala v roce 1996. S britským hercem Johnym Lee Millerem se seznámili se při natáčení filmu Hackers. Pokud je vám jeho jméno povědomé, mohlo by to být ze seriálu Jak prosté, kde se převtěluje do Sherlocka Holmese. Svatba byla neobyčejná. Místo bílých princeznovských šatů Angelina oblékla černé latexové kalhoty a na hrudi bílého trička měla jméno nastávajícího napsané krví.

Druhý manžel

V Billym Bobu Thorntonovi hledala zřejmě Angelina tátu, který od nich odešel, když jí byl rok. Rozdíl mezi nimi je dvacet let. Když se seznámili při natáčení filmu Bláznivá ranvej, jiskřilo to, ale oba měli vážné vztahy. Billy s kolegyní Laurou Dern a Angelina s kolegou Timothym Huttonem. Ale bylo to silnější než závazky. Po dvou měsících randění se vzali. Od té doby k radosti bulváru na veřejnosti projevovali svou vášnivou lásku. Pořád bylo co fotit a o čem psát. Například, že nosí na krku lahvičku s krví toho druhého. V březnu 2002 oznámili manželé adopci kambodžského miminka. Malý Maddox si však táty moc neužil. O tři měsíce později překvapila zpráva, že se Angelina a Billy rozcházejí. Ona k tomu řekla: „Přes noc jsme se úplně změnili. Najednou jsme neměli nic společného.“

Brangelina

Jak to bylo s Bradem Pittem si určitě pamatujete. Nebo ne? Byl ženatý s Jennifer Aniston, když začal natáčet s Angelinou drsnou komedii Pan a paní Smithovi. Když se rozvedl, bulvár napadl Angelinu, že ho svedla. Rozhodně se bránila: „Nikdy bych si nezačala se ženáčem. Můj táta podváděl mámu, což jsem mu neodpustila. Nemohla bych se na sebe podívat, kdybych udělala to samé. A ani by mě nepřitahoval muž, který by chtěl zahýbat své manželce.“ Mlžili, ale v lednu 2006 Angelina přiznala, že čeká mimino. Dvanáct let vztahu jsme s nimi prožívali díky bulváru. Přijali jsme jejich společné jméno Brangelina, sledovali, jak se rodina rozrůstá o děti. 3 vlastní a 3 adoptované. Nebyli jsme ušetřeni ani drsného rozvodu.

Zajímavosti

  1. Mimo herectví se Angelina uplatnila i jako režisérka a autorka filmových scénářů. Také má talent na filmovou produkci.
  2. Hodně sil a peněz věnuje slavná žena humanitárním účelům.
  3. Uznávaná všestranná herečka má několik ocenění, kraluje jim Oscar z roku 2000 za vedlejší ženskou roli ve filmu Narušení.
  4. S přímostí sobě vlastní v 37 letech Angelina přiznala, že podstoupila preventivní dvojitou mastektomii, protože testy odhalily defektní gen s vysokým rizikem vzniku rakoviny prsu.
  5. Do češtiny Angelinu dabuje Regina Řandová.

Zdroj: vlasta.cz,csfd.cz, wikipedia.org, youtube.com