S příchodem padesátky některé ženy upadají do depresí, jelikož jubileum vnímají jako pomyslný životní milník. Ne však Anife, která se naopak s humorem sobě vlastním nebojí vyjádřit k tématu stárnutí.

Dokonce v jednom ze svých rozhovorů prozradila, že nesleduje doporučované zdravotní a kosmetické rady a řídí se pouze tím, co jí radí její vnitřní já.

Zdroj: Youtube

„Můj věk a to, jak to ve mně je, odpovídá tomu, jak se skutečně cítím. Jsem si vědoma svých padesáti let a netvrdím, že vypadám nějak zvlášť mladě. Piju kávu, ráno i večer, i když by se to asi nemělo, a většinou vědomě dělám vše, co se obecně považuje za špatné,“ prozradila Anife svůj přístup k životu v jednom ze svých rozhovorů.

Přestože fanoušci Vyskočilovou podezřívají z estetických úprav, ona to popírá. Na žádné kosmetické vylepšení a jakékoliv operace, během kterých by musela dobrovolně podstoupit narkózu, by prý nikdy nešla.

„Říkají mi, že mám udělanou pusu, ale nemám. Já jsem totiž spadla do škarpy s autem a volant mi naříznul horní ret. Ale nechat si udělat toho velkého kačera nebo, jak se říká, havajského domovníka, to ne!“ brání se.

Chlapi po padesátce jsou samci, kteří se musejí ulovit

Exotickou Anife odjakživa přitahovali starší muži. „Pro mě jsou chlapi po padesátce samci a ti se musí lovit. Po padesátce začínáš. Protože když jsi mladý, tak jsi ještě koloušek, učíš se, v takových třiceti, čtyřiceti ještě objevuješ a v padesáti už víš, na čem jsi. Takže jsi vlastně fajnšmekr a najdeš to nejlepší.“

Podle Anife je důležité, jak muž vnímá svou sexualitu a intimní stránku života. „Když budeš zapomínat na to, co máš, tak to znamená, že už tady nejsi jako člověk, ale jsi skoro mrtvý,“ říká bývalá tanečnice.

Mediální pozornost před lety získala nejen manželstvím s Ivanem Vyskočilem, ale i díky svým kurzům orientálního tance. Později začala provozovat cukrárnu s názvem Kavárna u Anife, kde se věnovala nejen pečení, ale i obsluze zákazníků. Podnik však před pár lety zavřela.

Nyní se zaměřila na zcela jiný obor. „Naskytla se mi příležitost pracovat v německé společnosti, kde dělám stavby, překládám a tak dále. Nikde to ale neventiluji. Teď jsem tam rok a jsem v novém kolektivu moc spokojená, protože tam nikdo neví, kdo je Anife, jsou to Němci,“ prozradila s tím, že je ráda, že si na ni nikdo neukazuje.

Zdroj: Vlasta.cz, show Jana Krause, TV Prima

Související články