Čím kontroverznější, tím lepší. Tohle pravidlo platilo už v roce 2005, kdy byla v Čechách poprvé uvedena reality show Big Brother. Tehdy soupeřila o přízeň diváků s další voyeurskou show Vyvolení a nutno říci, že to prohrála na celé čáře. Sledovanosti nepomohly ani skandály jako porno minulost Filipa Trojovského, ani sex před 22. hodinou Karla Frýda a Sylvy Ondrušíkové. Nejen za něj tehdy dostala televize tučné pokuty ve výši 43 milionů.

To vše dohromady znamenalo, že se druhá řada Velkého bratra nekonala. To se ale nyní změnilo a po 18 letech můžeme sledovat osudy podobně složené partičky, která ale soutěží o pouhých 2,5 milionu namísto 10 milionů, které byly v banku před lety. Je jen otázkou, jestli budou osudy nových hvězdiček po skončení reality show stejné jako jejich předchůdců.

Zdroj: Youtube

Milionář Shrek má prázdné kapsy

David Šín, který se před vstupem do vily živil jako dřevorubec, vyhrál 10 milionů korun, začal si užívat života celebrity a také začal podnikat. Pořídil si hospodu, vetešnictví a nakoupil drahá auta a motorku. Asi nejvíc ale investoval do své kolegyně z reality show Leny Záhorovské, která s ním vydržela pětiletku. Jenže po čase zazvonil zvonec a pohádkové výhry i lásky jak trám byl konec. Asi i proto se v roce 2013 David Šín objevil na castingu jiné reality show. Nevyšlo mu to, a tak se tenhle svalovec vrátil ke cvičení. Dnes se živí jako fitness trenér.

Karel „Plyšák“ Frýd ve VIP společnosti

Hezounek Karel Frýd, kterému se přezdívalo Plyšák, byl miláčkem divaček. A nebylo divu, když si ve vile nenechal nic ze svého těla pro sebe. Ostatně došlo i lásku, sex a něžnosti se spolubydlící Sylvou. Láska jim vydržela i chvilku po skončení Big Brothera, ale po pár měsících ji odvál čas. Karel Frýd ale jako jediný účastník Velkého bratra nezmizel z mediální scény tak úplně. Je uznávaným fitness trenérem, jehož služeb využívají české celebrity, v roce 2022 se objevil v seriálu Zoo a slyšet o něm bylo také v době inaugurace prezidenta Petra Pavla, kam dostal pozvání.

Renata Kajdžas cvičí a prodává plavky

Výraznou účastnicí Big Brothera byla i moderátorka Renata Kajdžas, která na Evropě 2 uváděla počasí. I když sama nevyhrála, nakonec si tučnou výhru přeci jen užívala. Vzala si totiž vítěze druhé řady konkurenční reality show Vyvolení Tonyho Jalovce a strávila s ním pár let. Během nich se z moderátorky stala účastnice fitness soutěží, trenérka a také návrhářka plavek. Dnes žije pod jménem Renata Mistrik mimo mediální dění.

Ostatní účastníci této reality show upadli v zapomnění, jakmile vylezli ze dveří vily. Většina z nich se živí jako trenéři, fotí akty a cizí jim nejsou ani filmy pro dospělé. Jak asi dopadnou účastníci té letošní řady…

Zdroj: vlasta.cz tv.nova.cz

Související články