Monika Bagárová

Ještě v listopadu se devětadvacetiletá zpěvačka snažila fanoušky svým vystoupením na udílení Slavíků veřejnost navnadit na svůj velkolepý koncert v O2 areně. Ten se měl uskutečnit letos v září. Před několika dny ovšem zpěvačka oznámila, že se vystoupení, které mělo být jedním ze zásadních bodů její kariéry a kde měla oslavit i své kulaté třicetiny, ruší. Důvody, které v prohlášení uvedla, jsou ovšem přinejmenším podivné.

Zdroj: Youtube

„Tohle rozhodnutí jsem udělala z mnoha důvodů, které jsou pro mě zásadní, a myslím, že bude stačit, když řeknu, že i já jsem člověk, který má city, je zranitelný a v neposlední řadě chce být sám sebou. Vše, co dělám, dělám s radostí a snažím se ji předávat dál. Bohužel ale z mého Vysněného koncertu se mi radost začala vytrácet, až úplně zmizela,“ uvedla zpěvačka. Hned se ale vyrojily spekulace, že skutečným důvodem je jednoduše nedostatečný prodej vstupenek.

Iggy Azaela

Třiatřicetiletá australská rapperka zklamala zástupy svých fanoušků v roce 2015. Měla absolvovat velkolepé americké turné, ale co se nestalo, zpěvačku zničehonic přestaly bavit vlastní písničky. Zjistila, že je z nich znuděná, a rozhodla se, že nechce svou špatnou náladu a negativní pocit z vlastní tvorby přenášet i na své posluchače. Šlo prý o nelehké rozhodnutí, za kterým si ale Iggy Azaela stojí.

Jan Bendig

Na loňským Slavících se český zpěvák stal terčem moučného útoku, ze kterého byl velmi otřesen. Případ začala následně vyšetřovat policie, která přišla s verzí, že zpěvák o útoku dopředu věděl, a dokonce ho zinscenoval. Jan Bendig to ale stále popírá a celá situace ho prý stála tolik psychických sil, že se rozhodl přeložit svůj koncert v O2 universu. Ten se měl původně konat v březnu, ale Bendigovi fanoušci se ho zřejmě dočkají až v prosinci. Tedy pokud nedojde zase k nějaké další neočekávané události.

Neil Young

V roce 1997 musel kanadský zpěvák také odpískat celé turné. Při krájení šunkového sendviče si totiž uřízl kousek prstu, a protože se při vystupování sám doprovází na kytaru, nebylo by to to pravé ořechové. V prohlášení se fanouškům omluvil a sdělil jim, že kdyby býval věděl, že krájením sendviče se postará o zrušení turné, raději by ho snědl tak, jak byl, tedy vcelku.

Kings of Leon

Pouze tří písničky odehráli členové rockové skupiny Kings of Leon během svého koncertu v Missouri v roce 2010. Na pódiu si je bohužel vyhlédli holubi a začali je zasypávat trusem. Jednomu z hudebníků se část holubího exkrementu dokonce dostala do pusy. A to byla pro vystupující poslední kapka. Prý to bylo nechutné a také začalo jít o zdraví.

Související články

Zdroj: vlasta.cz, starsinsider.com, o2universum.cz, instagram.com, idnes.cz