Mezi největší hity tria, které bylo poskládané z Heleny Zeťové, Terezy Kerndlové a Terezy Černochové, patří Sedmkrát nebo Modrej dým. A protože šlo o dcery slavných otců hudebníků (nevlastním otcem Heleny Zeťové je Lešek Semelka) všichni byli zvědaví, co předvedou.

Záhy se ukázalo, že talentu zdědily poměrně dost. Svůj um ale posluchačům a divákům předváděly jen krátce, a to mezi lety 2001 a 2005. Potom se každá ze zpěvaček vydala svou vlastní cestou.

Tereza Kerndlová v rozhovoru pro Aha! v roce 2007 uvedla, že Helena Zeťová se začala v rámci kapely chovat dost dominantně a prosazovat vlastní zájmy nad zájmy ostatních.

V návaznosti na to Kerndlová iniciovala rozpad kapely. Od té doby uplynulo už 14 let. Jak se bývalé členky Black Milk změnily?

VIDEO: Videoklip k písničce Sedmkrát. Podívejte se.

Zdroj: Youtube

Tereza Kerndlová

Po odchodu z kapely česká zpěvačka dokázala, že se zvládne prosadit i jako sólová interpretka. Vydala několik alb a známá je například její píseň Anděl. V roce 2008 také reprezentovala Českou republiku na soutěži Eurovision Song Contest.

V roce 2013 se zpěvačka provdala za svého partnera Reného Mayera a společně patří k nejstabilnějším párům českého šoubyznysu. I když na společenských akcích je moc často nevídáme. Mají totiž vilu ve Španělsku, kde tráví většinu času.

Loni v dubnu sedmatřicetiletá zpěvačka oznámila, že přerušuje kariéru. Uvedla, že nebude z osobních důvodů vůbec koncertovat do roku 2025. Hned se objevily spekulace, zda se nechystá podstoupit umělé oplodnění.

Tereza Kerndlová zatím dítě nemá, její manžel má z předchozího vztahu už dospělého syna Patrika.

Tereza Černochová

Asi nejvíce bylo během těch 14 let slyšet o čtyřicetileté Tereze Černochové. Vydala několik sólových alb, zpívá s kapelou Monkey Business a v roce 2021 na sebe upozornila v taneční soutěži StarDance, kde skončila s Dominikem Vodičkou na čtvrtém místě.

V roce 2014 se zpěvačka stala maminkou dcery Laury, musela se ale poprat s nelehkým osudem matky samoživitelky. Dítě nebylo plánované a Lauřin otec o holčičku zpočátku nejevil moc zájem. Velkou oporou zpěvačce v této nelehké době byla její maminka.

Helena Zeťová

Na zpívání po rozpadu nezanevřela ani třiačtyřicetiletá Helena Zeťová. Na svém kontě má tři sólová alba. Zamilovala se však do Řecka a řadu let tam také částečně bydlela. Do České republiky pak dojížděla jen za konkrétními projekty, šlo hlavně o vystoupení na soukromých akcích.

Důvodem byla i její řecká láska. S dlouholetým partnerem se ovšem v roce 2017 rozešla. V roce 2022 zpěvačka podstoupila plánovanou operaci a po zbytek roku musela bohužel řešit přidružené zdravotní komplikace, jako třeba bolesti bederní páteře. Momentálně žije Helena Zeťová ve své rodné vsi na Valašsku.

Zdroj: vlasta.cz, ahaonline.cz, facebook.com