Dnes vám chceme představit róby, které mnohé odhalují a jejich nositelky rozhodně nepatří mezi konzervativní jedince, právě naopak. Některé odvážné modely vynesly známé osobnosti už při úvodním ceremoniálu na červeném koberci, my vám představujeme méně známé tváře, které v odvážných modelech vyrazily na filmové premiéry, třeba snímku Monster nebo Indiana Jones.

Zdroj: Youtube

Odhalily nejen stehna, ale i zadečky

Některé slavné dámy se toho opravdu nebojí a dokážou zajít daleko. Letošní filmové premiéry se nesou v duchu odhalených pozadí, vysokých rozparků a výstřihů až k pupíku. Modelka a herečka Amy Jackson si na premiéru filmu Monster oblékla krásné a elegantní černé šaty s vysokým rozparkem, kdy ukázala celou nohu včetně části pozadí.

Odhalenou nožku a břicho předvedla také herečka Sara Foster na premiéře filmu Indiana Jones a nástroj osudu. Ta si vzala flitrovaný a třpytivý cropp korzet s hlubokým výstřihem a modrou kolovou sukni s extra vysokým rozparkem.

Na galavečer s názvem Women’S Stories Gala dorazila také herečka Toni Garrn, které to ohromně slušelo v minimalistických průhledných korálových šatech s vysokým bočním rozparkem.

Nizozemská modelka Romee Strijd se na premiéře filmu Monster předvedla v černé róbě s rafinovanými prostřihy. Vysokým rozparkem a výrazným zdobením na šatech na sebe přitáhla nejeden pohled.

Výstřih až k pupíku

Portugalská modelka Sara Sampaio zvolila jako obvykle velmi nápadné a zároveň elegantní šaty. Tentokrát zahalila své tělo do úžasných oranžových šatů zdobených peřím a vlečkou, ve kterých vypadala opravdu impozantně.

Francouzská modelka, televizní moderátorka a vítězka Miss Universe 2016 Iris Mittenaere si na premiéru filmu Indiana Jones a nástroj osudu oblékla nádherné fialové šaty s krásně zdobeným výstřihem.

Prostřihy a holá kůže

Na Women’S Stories Gala party zabodovala také top modelka Alessandra Ambrosio v dokonalé černé róbě s prostřihy na bocích a s extra hlubokým výstřihem.

Herečka Meryem Uzerli si na premiéru filmu Indiana Jones a nástroj osudu oblékla poutavé šaty s černým závojem a vypadala poněkud tajemně.

Top modelka, gazela Naomi Campbell si na galavečer Women’S Stories Gala oblékla bílé šaty evokující luxusní záclonovinu, které ozvláštnila černou stuhou a s mašlí v pase.

Velmi odhalený model předvedla francouzská herečka Frédérique Bel, odvážné průsvitné šaty se zajímavou zlatou a stříbrnou výšivkou na místech, která měla zůstat skryta okolí, zaujaly na první pohled.

Holá záda

Nejen rozpaky, prostřihy a hluboké výstřihy letos na MFF v Cannes bodovaly. Divácké pozornosti neunikla ani odhalená záda. Modelka Gabrielle Caunesil Pozzoli se na červeném koberci na premiéře filmu Indiana Jones a nástroj osudu předvedla v krásných růžových princeznovských šatech.

Ve stříbrné róbě na jedno rameno vypadala skvěle také britská aristokratka Victoria Hervey, která model doplnila o kabelku a boty tón v tónu. Jednoduché a zatraceně šik!

Zdroj: Vlasta.cz Profimedia

Související články