Na jedné straně je třeba Nikol Leitgeb, Emma Smetana s Jordanem Hajem, Monika Bagárová či Agáta Hanychová, jejichž děti zná z instagramu kdekdo. Na straně druhé třeba herečka Tereza Ramba nebo zpěvačka Ewa Farna, které už kdysi řekly, že budou respektovat soukromí svých potomků, a už roky se toho drží.

VIDEO: Jak vypadá dětský pokojíček u Nicol Leitgeb (Štíbrové)? Podívejte se!

Zdroj: Youtube

Tereza Ramba

Herečka Tereza Ramba hraje ve filmech i v divadle, napsala cestopis, má úspěšnou značku oblečení a také je matkou dvou dětí. Staršího syna Mikuláše a mladší dceru Miru neboli Miřenku ovšem nikdy neukazuje, ačkoli o nich občas píše. Například v souvislosti s tím, jak náročné je zvládat mateřské povinnosti a zároveň u toho pracovat – Ramba, za svobodna Voříšková, je sympatická i tím, že ve svých postech soužití s dětmi nijak neidealizuje, i když snad nikdy nezapomene napsat, jak je ráda, že svou rodinu má. „Rozhodla jsem se ukazovat svoje soukromí tak, jak je, samozřejmě to má své hranice. Třeba soukromí mých dětí je jedna z nich,“ řekla v jednom z rozhovorů. Mimochodem, když se starší z dětí, pětiletý syn, narodilo, Ramba s manželem akrobatem a choreografem Matyášem to dlouho tajili. A záhadou bylo dlouho i to, jak se chlapeček jmenuje. Ve svých příspěvcích na sociálních sítích o něm herečka psala jako o Slunci. Miře, kterou oslovuje jako Hvězdička, byly letos v lednu dva roky.

Marie Doležalová

Také podoba dětí herečky Marie Doležalové a tanečníka Marka Zelinky zůstává veřejnosti neznámá. Herečku před lety proslavila role Saši v seriálu Comeback a také blog Kafe a cigárko, později také vítězství v soutěži Stardance, kde se navíc poznala se svým partnerem. V létě 2018 přivedla na svět dcerku Alfrédu zvanou Alfie, na jaře v roce 2020 syna Rudolfa. I ona hojně píše o strastech života se dvěma malými dětmi, aniž by ukázala jejich tvář – nechá se třeba vyfotit s potomkem v nosítku, takže jsou mu vidět jen vlasy. I těmito snímky ale hodně šetří.

Kristýna Leichtová

Také obličeje dcer další herečky, Kristýny Leichtové, skoro nikdo nezná. Čtyřletou Dorotku a tříletou Rozárku má s partnerem Vojtěchem Štěpánkem a oba se hned shodli na tom, že chtějí chránit jejich soukromí. Když už jsou holčičky na fotce zepředu, přes obličeje mají nějaké emoji (smajlíka). Herečka sama přitom nemá problém svěřit se i s intimními věcmi – referovala tak například o tom, že dceru přivedla na svět doma a zveřejnila fotku krátce poté. „Je to ale můj život, moje tělo a moje rozhodnutí. A když tam nejsou obličeje holčiček, protože to je jejich život, a do toho jim zasahovat nebudu, tak na tom nevidím nic špatného,“ komentovala to tehdy.

Ewa Farna

Své děti na sítích či v dalších médiích neprezentuje ani zpěvačka Ewa Farna, která má se svým manželem, muzikantem Martinem Chobotem, syna a dceru. Arturovi bude letos pět, Elle zanedlouho dva a zlatá slavice své rozhodnutí ohledně prezentace dětí na veřejnosti nijak nezměnila. Výjimkou jsou třeba momentky z rodinného života, kde jsou děti podobně jako u jiných celebrit vidět zezadu, takže by je stejně nikdo nepoznal.

Jasmina Alagič

Svého syna Sanela před zájmem veřejnosti chrání i Jasmina Alagič, modelka a moderátorka, partnerka hudebníka Rytmuse. Jeho fotky jsou na matčině hodně sledovaném Instagramu k vidění jen výjimečně, například když má narozeniny, a i tak bývá vyfocený tak, aby ho nebylo zrovna snadné poznat. Buď z profilu nebo zdálky, jako zrovna nedávno. Letos v létě mu bude pět, takže možná přibude další fotka.

Zdroj: vlasta.cz, Instagram, Facebook, cnn.iprima.cz

Související články