Dana Syslová

Pro českou herečku, která se pravidelně objevuje v seriálu Ulice, nebyly v minulosti Vánoce nijak důležité. Po smrti manžela a sebevraždě jednoho z jejích synů Vánoce nějaký čas vůbec neslavila. Jezdila se toulat na hory a místo kapra si zakousla chleba s turistickým salámem. K vánočním tradicím se vrátila až s narozením vnuka a potom trávila sváteční období u rodiny. Třeba v roce 2020 ale jela místo toho s kamarádkou do lázní.

Zdroj: Youtube

Alena Vránová

Ani Pyšná princezna Alena Vránová nemá k Vánocům příliš pozitivní vztah. Její dcera Markéta, která propadla závislosti na alkoholu, totiž v roce 2013 dva dny po Štědrém dnu zemřela. A tak neměla dnes již jednadevadesátiletá herečka v dalších letech důvod ke svátečnímu veselí.

Ivan Vyskočil

V loňském roce se herec Ivan Vyskočil svěřil, že Vánoce rozhodně nepatří k jeho nejoblíbenějším svátkům a že už je neslaví. S dětmi je slavil, ale když odrostly a založily si vlastní rodiny, připadalo mu to zbytečné.

Hugh Grant

I jméno britského herce je s Vánocemi úzce spjato. Ve sváteční klasice v podobě filmu Láska nebeská si totiž zahrál premiéra Velké Británie a tento film o Vánocích na televizních obrazovkách rozhodně nechybí. Hugh Grant ale k milovníkům Vánoc nepatří, což má společné se svým otcem. V roce 2009 prohlásil, že v posledních letech bral tátu o svátcích do muslimských zemí, aby šílenství a shonu úplně unikli.

Natalie Portman

Dvaačtyřicetiletá herečka Natalie Portman se narodila v Jeruzalémě a je Židovka. A ti mají místo Vánoc osmidenní svátek světla neboli chanuku. Od té doby, co je herečka se svým partnerem Benjaminem Millepiedem, ale bez Vánoc úplně není, protože je slaví s rodinou svého manžela. Chanuku ale samozřejmě prožívá více.

Seth Rogen

Žid je i jedenačtyřicetiletý kanadský stand-up komik a herec, kterého můžete znát například z filmu 22 Jump Street. To, zda slaví Vánoce, patří k nejvyhledávanějším dotazům k jeho osobě na internetu. Jak to je, vysvětlil jasně a stručně ve videu pro magazín Wired, kde řekl, že vzhledem k tomu, že je Žid, Vánoce neslaví.

Zdroj: Vlasta.cz The Mirror Deník.cz Super.cz Stars Insider Wired.cz

Související články