Barvy letos hrají prim, a nemusí jít zrovna o červený koberec. Hledáte-li inspiraci na zahradní slavnost nebo do divadla, podívejte se do naší galerie, jaké barvy zvolily světové krásky na jednu z nejprestižnějších světových událostí, kde jsou všichni pod drobnohledem módních expertů a kritiků.

Zdroj: Youtube

Nebesky krásná

Italská modelka, zpěvačka a manželka bývalého francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho Carla Bruni má velký cit pro módu. A také překrásnou postavu. Spojením obojího dá vždy vzniknout outfitu, který je velmi elegantní. Jasně modré šaty s fikaným řasením pod prsy a na bocích a s odhaleným ramenem doplnila o masivní náramek.

Okouzlující a sexy

Francouzská herečka Elisa Bachir Bey Zazářila v rudé róbě s výstřihem až po pupík a dala tak vyniknout sošné figuře. Tomu napomohly také nenápadné ramenní vycpávky, vysoký rozparek a zajímavá spona v oblasti břicha. Krása nesmírná!

Rozevlátá

Malajská herečka Michelle Yeoh se během filmového festivalu v Cannes ukázala na premiéře filmu Firebrand v nádherných zelených šatech bez ramínek, které poutaly pozornost jakousi prodlouženou štólou kolem ramen. Model „vytunila" zajímavým setem náušnic a náhrdelníku a vysokými černými rukavičkami.

Jako z cukrové vaty

Modelka Gabrielle Caunesil Pozzoli se na červeném koberci na premiéře filmu Indiana Jones a nástroj osudu předvedla v krásných růžových princeznovských šatech s širokou nadýchanou sukní. Minimalistickým účesem nechala vyniknout na první pohled velmi atraktivní šaty.

Porcelánová panenka

Herečka Liu Shishi působila ve žlutých propínacích šatech s leskem jako vosková figurína. Zajímavým prvkem byla odhalená ramena velmi subtilní herečky.

Sukně, nebo šaty?

Indická herečka a modelka Freida Pinto zvolila na prominentní večer v rámci MFF Cannes žluté šaty s propracovaným střihem. Ani nevíme, zda náhodou nešlo o kolovou sukni a top áčkového střihu nebo kompletní róbu. Její snědé pleti žlutá barva dodala zářivé odlesky.

Z mořské pěny

Anglická herečka Naomie Harris dorazila ve třpytivých bleděmodrých šatech s hlubokým výstřihem a zajímavě zdobenou sukní. Model obepínající její krásné tělo nebylo možné přehlédnout.

Galavečer v žabkách

Americká herečka Jennifer Lawrence se na promítání filmu s názvem Anatomy of a fall na filmovém festivalu v Cannes předvedla v nádherných elegantních červených šatech s vlečkou a zajímavě řešeným živůtkem. Co ovšem zaujalo fotografy nejvíc, byla její poněkud netradiční obuv. Herečka totiž k dlouhé slavnostní róbě zvolila černé žabky. Tentokrát u této sympatické blondýnky jednoznačně zvítězilo pohodlí nad vysokou elegancí.

Odhalená kůže

Na premiéře filmu Asteroid City se objevila také modelka Frida Aasen. Zajímavě řešené asymetrické šaty v bledě modré odhalovaly přesně to, co měly. Mnozí možná spekulovali, jak se modelce podařilo šaty obléci, zřejmě potřebovala asistenci. Nutno podotknout, že ve výsledku byla velmi cool.

Alabastr v zelenkavé

Ani americká herečka Julia Garner si nenechala ujít premiéru filmu Asteroid City. A protože blondýnkám zelená sluší, zvolila si lehoučké zelené šaty s prostřihy a mašlí suplující vlečku. Barva šatů i jejich střih, to byla k její alabastrové pleti skvělá volba.

Zdroj: Vlasta.cz Profimedia

Související články