Pravděpodobně každý na této planetě ví, kdo je princ William. Od prince jeho královská rodina očekávala samozřejmě urozenou nevěstu. Místo toho si přivedl přítelkyni Kate, která byla neurozenou spolužačkou z univerzity St Andrews. Dnes je z prince Williama a Kate Middleton nejpopulárnější britský královský pár.

Které další světové celebrity vsadily na vztah s obyčejnými smrtelníky?

Zdroj: Youtube

Reese Witherspoon a Jim Toth

Oblíbenou herečku z komedie Pravá blondýnka nebo skvělého filmu Walk the Line úplnou náhodou sbalil na party lovec talentů. Potkali se, dlouho si povídali a prostě si padli do oka. Vzali se v roce 2011.

Christina Aguilera a Matthew Rutler

Populární popová zpěvačka se sametovým hlasem je pro změnu vdaná za filmového asistenta. Setkali se na natáčení muzikálového filmu Varieté v roce 2010, v němž zpěvačka hrála hlavní roli. Matthew zde byl asistentem a takzvanou „holkou pro všechno“.

Lisa Kudrow a Michel Stern

Komediální herečka a hvězda seriálu Přátelé se koncem 80. let zamilovala do manažera reklamní agentury Michela Sterna. Lisa byla spolubydlící jeho tehdejší přítelkyně. S ní se však po dvou měsících rozešel a začal se blízce přátelit právě s Lisou. Vzali se v roce 1995 a mají spolu 23letého syna.

Cynthia Nixon a Christine Marinoni

Bývalá hvězda seriálu Sex ve městě Cynthia Nixon začala v roce 2004 chodit s aktivistkou v oblasti vzdělávání Christine Marinoni. Ženy se zasnoubily v dubnu 2009 a tři roky nato si v New Yorku řekly své „ano“.

Jon Stewart a Tracey McShane

Americký herec, známý například z filmu Batman vs. Superman, se v roce 1996 seznámil se svou ženou Tracey. A to díky vtipálkovi, který jim zorganizoval rande naslepo v mexické restauraci. Jeho žena tehdy pracovala jako veterinární technička.

Oprah Winfrey a Stedman Graham

Slavná televizní moderátorka, která má již několik let vlastní show, se zamilovala do amerického učitele a podnikatele. Nyní spolu žijí už více než 30 let ve spokojeném vztahu, na manželství ale nikdy nedošlo.

Vince Vaughn a Kyla Weber

Komediální herec Vince Vaughn se vám jistě vryl do paměti komediemi Vybíjená nebo Stážisti. Kyla pochází z Kanady a pracuje jako realitní makléřka. Vzali se v roce 2010 a mají spolu dvě děti.

Meryl Streep a Don Gummer

Slavná herečka se dala dohromady se sochařem v roce 1978. O šest měsíců později se vzali. Bylo to v době, kdy se kariéra Meryl teprve začínala rozjíždět. Nyní, o čtyři desetiletí a čtyři dospělé děti později, jsou stále spolu a užívají si společného života.

Anne Hathaway a Adam Shulman

Anne netřeba představovat, ale kdo je její manžel Adam? Původně seriálový herec je zároveň designér. Tento návrhář šperků našel svůj nejcennější klenot, když se v roce 2008 na filmovém festivalu v Palm Springs setkal s herečkou Anne Hathaway. Vzali se v roce 2012 v Kalifornii a mají spolu dva syny.

Alec Baldwin a Hilaria Thomas

Alecu Baldwinovi uhranula cvičitelka jógy. V létě 2011 ji poprvé pozval na rande a už v dubnu 2012 před ni poklekl se žádostí o ruku. Svatbu schválila i Alecova dcera z předchozího manželství s hereckou kolegyní Kim Basinger.

Marcia Cross a Tom Mahoney

Potvora ze seriálu Melrose Place nebo Bree ze seriálu Zoufalé manželky, Marcia Cross, se provdala v roce 2006 za realitního makléře Mahoneyho. Její první muž zemřel na agresivní nádor na mozku. Krátce po svatbě podstoupila Marcia IVF a v roce 2007 se páru narodila dvojčata.

Matt Damon a Luciana Bozán Barroso

Populární herec se se svou manželkou Lucianou seznámil v Miami, kde pracovala jako barmanka. Okamžitě si padli do oka. O dva roky později uzavřeli sňatek a následně přivedli na svět tři dcery – Isabellu, Giu a Stellu. Damon se také stal nevlastním otcem manželčiny první dcery Alexie.

Christian Bale a Sibi Blazic

Rodačka z Chicaga pracovala jako maskérka, modelka, kaskadérka a dříve byla také zaměstnaná jako osobní asistentka Winony Ryder. Právě díky ní se pár seznámil. Winona totiž hrála po boku Christiana v adaptaci Malé ženy z roku 1994. Sibi Blazic a Christian Bale spolu dnes mají dvě děti.

George a Amal Clooney

Jednoho z nejvíc sexy herců Hollywoodu ulovila půvabná právnička. Po téměř deseti letech vztahu se George a Amal Clooney jeví jako jeden z nejstabilnějších párů v Hollywoodu. Před svatbou však George nejevil velký zájem se usadit a Amal působila jako aktivistka a právnička v oblasti lidských práv. Sňatek proběhl v roce 2014.

Paul Rudd a Julie Yaeger

Tihle dva jsou manželé už téměř 20 let. Poprvé se přitom setkali krátce poté, co se herec proslavil romantickou komedií Bezmocná a Julie pracovala jako publicistka. Dnes spolu mají dvě děti.

Jon Bon Jovi a Dorothea Hurley

Známý rocker ze stejnojmenné kapely Bon Jovi skončil se svou láskou ze střední školy. Vzali se v Las Vegas v roce 1989, tedy na vrcholu jeho hudební kariéry. Mají spolu čtyři děti, dceru Stephanii a syny Jesseho, Jacoba a Romea. 

Patrick Dempsey a Jillian Fink Dempsey

Patrick a Jillian spolu začali chodit v roce 1994. Stalo se tak krátce poté, co do jejího kadeřnického salonu přišel, aby ho ostříhala. V té době byl herec hvězdou seriálu Chirurgové. Nedlouho nato se pár vzal. Je to tak, slavný herec se oženil se svou kadeřnicí.

Zdroj: vlasta.cz people.com starsinsider.com

Související články