George Clooney

Známe ho z trilogie Dannyho parťáci či ze seriálu Pohotovost. Spojovat si ho můžeme také s reklamou na známou kávu. George Clooney ovšem není jen herec, ale také režisér. Společně s Benem Affleckem koprodukoval například americké drama Argo, za které dostal několik filmových cen. Jak je vidět, americký herec, který letos slaví již 62. narozeniny, zraje jako víno! A to nejen ve vzhledu, ale i v kariéře.

Zdroj: Youtube

Mel Gibson

Proslavil se rolemi akčních hrdinů, zejména postavou Maxe Rockatanskyho v postapokalyptické akční sérii Mad Max a jako policista Martin Riggs v akční komedii Smrtonosná zbraň. Vedle hraní je taktéž úspěšným režisérem, v roce 1995 dostal za režii filmu Statečné srdce Oscara. Patří k nejbohatším mužům Hollywoodu, zároveň však k největším bouřlivákům. Mel Gibson totiž trpí bipolární poruchou. Jeho bývalá žena ho dokonce obvinila z domácího násilí, které se ale nikdy neprokázalo. Dnes je potřetí ženatý s o pětatřicet let mladší scenáristkou a je otcem devíti dětí.

Jiří Langmajer

Ne nadarmo patří plzeňský rodák mezi naše nejobsazovanější herce. V posledních letech jsme se jeho komediálním talentech mohli pobavit ve filmech Ostrov, Po čemu muži touží, Matky, Prvok, Šampón, Tečka a Karel, Chlap na střídačku a mnoho dalších. V minulosti platil Jiří Langmajer za bouřliváka, který si užívá večírků i žen, což pak odnesl depresemi. Tomu je však nyní konec. Po boku své milované ženy Adély Gondíkové je zcela novým člověkem. Vrhl se na sport a společně s chutí objevují svět i nové neokoukané aktivity.

Související články

David Matásek

Kdo by neznal Kendyho z Básníků? Filmy režiséra Dušana Kleina milují mladí i staří. David Matásek ovšem zazářil i ve snímku Probudím se včera, Hodinový manžel nebo Jedna ruka netleská. Aktuálně se pak na televizních obrazovkách objevuje jako vyšetřovatel v oblíbené kriminálce Polda. A nutno dodat, že v kožené bundě a s ledabylým účesem mu to i v šedesáti vážně sekne.

Zdroj: vlasta.cz

Související články