Estetickým úpravám se nebrání

Když srovnáme fotografie z doby, kdy se natáčeli Návštěvníci nebo třeba Arabela, s těmi, na kterých je Dáda zachycená v současnosti, je jasné, že prošla značnou proměnou. Čas je zkrátka neúprosný a herečka už za dva roky oslaví kulaté sedmdesátiny.

Veřejnost v posledních letech spekuluje o tom, zda prodělala nějaké plastiky, nebo stárne přirozeně. Přímo plastiky herečka popírá, prý má za sebou pouze operaci víček, jiné estetické úpravy jí ale problém nedělají. Podstoupila například lifting za pomocí vstřebatelných nití.

V posledních letech to herečka a zpěvačka neměla úplně jednoduché a procházela si různými těžkými životními situacemi a nevyhnuly se jí ani trapasy a skandály.

Po plánované operaci páteře prodělala před lety klinickou smrt, která jí dala naplno pocítit tíhu toho, jak křehký může život být.

VIDEO: Legendární písnička Dády Patrasové. Podívejte se na video.

Zdroj: Youtube

Tři tragické ztráty

Už předtím se musela vyrovnat s tragickými ztrátami. V roce 2000 srazilo její maminku Věru auto a ona na místě zemřela. V roce 2001 přišla další rána, když Patrasová potratila očekávané třetí dítě. Uklouzla totiž na náledí. V roce 2003 potom ztratila tatínka, který se léčil s Alzheimerovou chorobou, a navíc mu našli nádor na plicích.

Manžel záletník

Úplné štěstí nemá ani v milostném životě. Už od roku 1983 je vdaná za hudebníka Felixe Slováčka, ale nedá se říct, že by vždy stál po jejím boku. Právě naopak, mnohokrát ji totiž vystavil veřejnému ponížení.

Například když se na stejné akci jako jeho manželka objevil se svou o poznání mladší milenkou Lucií Gelemovou. Nebyla to ale zdaleka jeho první milostná eskapáda. Patrasová údajně ví hned o několika milenkách, které její muž během jedenačtyřicet let trvajícího manželství měl.

Rozvod prý byl na stole minimálně dvakrát, ale nikdy k němu nedošlo. Zdá se, že Patrasová má se svým mužem svatou trpělivost.

Zase bez řidičáku

Jenže trpělivost má zřejmě i on s ní, protože trapasy a přešlapy figurují i na její straně. V roce 2018 byla nachytána za volantem pod vlivem alkoholu, když způsobila autonehodu. Sice tím přispěla k zadržení mezinárodně hledaného muže, ale také jí v krvi naměřili 2,5 promile.

Patrasové hrozily až tři roky vězení, ale nakonec vyvázla s peněžitou pokutou a zákazem řízení na rok a půl. Jenže se nepoučila a pod vlivem bourala znovu – v květnu roku 2022. Opět dostala peněžitou pokutu a zákaz řízení na dva roky.

Alkoholových eskapád, kdy se na veřejnosti objevila kulantně řečeno značně společensky unavená, má na svém kontě celou řadu a její dlouholeté problémy s alkoholem nejsou žádným tajemstvím.

Momentálně si herečka a zpěvačka prochází noční můrou každého rodiče. Její osmadvacetiletá dcera Anička Slováčková totiž už podruhé během čtyř let bojuje s rakovinou.

Zdroj: vlasta.cz, denik.cz, extra.cz, csfd.cz, novinky.cz

Související články