Linda Rybová a David Prachař se seznámili v divadle. Rok byli přátelé, až poté prý přeskočila jiskra. Když se vztah s tehdy ženatým hercem provalil, prošla si herečka Linda Rybová peklem. Byla za klasickou potvoru, která odloudila tátu od rodiny, a schránku jí tenkrát plnily nenávistné dopisy. Až do té doby totiž herci David Prachař a Dana Batulková žili ve spokojeném manželství, ve kterém vychovávali dvě děti, Jakuba a Marianu. Vše se zdálo být zalité sluncem, než se hereččin manžel zamiloval do mladší kolegyně.

Zdroj: Youtube

Peklem si nakonec prošly obě

Provalením románku s Lindou Rybovou začalo peklo pro obě strany. Herečka byla veřejně pranýřována a Batulková, která cítila ponížení, nemohla svou kolegyni ani vidět. Když se o této zradě dozvěděla, zaútočila na Rybovou a padlo dokonce i několik facek. A to do té doby byly kamarádky.

Linda se hájila tím, že situace, která nastala, nebyla rozhodně plánovaná. „Myslím, že jsme se nehledali, nechtěli jsme se hledat nebo nesměli jsme se hledat… Šlo to trochu mimo nás. Teda mimo mě určitě. Když jsme byli téměř rok přátelé, tím myslím opravdu přátelé, zdál se mi takový sen, ze kterého jsem se probudila s láskou. Prostě mi to došlo až v tom snu nebo skrze něj,“ vyznala se v minulosti Linda Rybová, která v těchto dnech slaví 48. narozeniny.

„Myslím, že nejlépe se to v literatuře popisuje jako zásah Amorova šípu. Člověk je v jediné vteřině zasažen,“ popisuje začátek svého vztahu s Lindou David, který svou rodinu opustil a začal s Rybovou žít.

Někdy je to složité, ale láska trvá

To, že nešlo jen o nějaký románek, světu dokázali v roce 2003 svatbou. Krátce nato se jim narodila dcera Josefína, rok poté Rozárka a o tři roky později syn František. David Prachař se nechal slyšet, že je naprosto normální, že na začátku se vám ten druhý zdá bezchybný. Dokonce i jeho nejhorší vlastnosti se jeví jako nepodstatné. No a pak začnou trochu vadit a může nastat ponorková nemoc. A přichází období, kdy je nutné lásku pěstovat.

Linda Rybová říká, že na všechna těžká období nakonec vzpomíná s láskou. „Jsme celkem harmonický pár. Za tu dobu, co jsme spolu, se párkrát stalo, že jsme se nemohli domluvit, i když jsme se snažili. Zaplaťpánbůh, v našem případě jsou to jen chvíle, ale já se v tom okamžiku strašně bojím, vztekám, cítím marnost a nechápu, jak se to mohlo stát, jak z toho ven.“

Jakub otci odchod dlouho neodpustil

Oblíbený herec Jakub Prachař, který byl v té době v pubertě, svému tátovi tehdy odchod od rodiny neodpustil a přestal se s ním stýkat. Vztah mezi synem a otcem se dostal na bod mrazu a trvalo několik let, než si k sobě znovu našli cestu.

Bavit se spolu začali až po rozvodu Jakuba s Agátou Hanychovou, se kterou má mladý herec a zpěvák dceru Miu. „Teď prožíváme krásné zralé období vztahu otce a syna. Kuba už toho sám dost zažil. Má dítě, je rozvedený. Některé věci člověk musí zažít, aby je pochopil,“ řekl k tomu před časem David Prachař.

Bude z Prachaře král parketu?

David Prachař aktuálně tančí v oblíbené televizní soutěži StarDance. Herec všechny blízké překvapil, když nabídku k účasti v populární show přijal. Do tréninků pod vedením tanečnice Zuzany Dvořákové Šťastné se obul a tvrdě maká. Manželka Linda Rybová ho podporuje, jak jen to jde, a drží mu palce, aby dotančil co nejdál. Nejstarší syn Jakub si z něj pro změnu dělá spíš legraci. Podaří se Davidovi protančit až do velkého finále? Uvidíme…

Zdroj: vlasta.cz Česká televize

Související články