O tom, že Denise Nesvačilové není tenhle mediální humbuk příjemný, není pochyb. Ostatně, kdo by chtěl dominovat titulkům bulvárních médií coby ta, která odloudila otce od rodiny. Jenže nikdo nemůže vědět, jak se věci mají, a nikdo se nemůže pasovat do role soudce. My v redakci věříme, že budou nakonec všichni zúčastnění šťastní, jak Denisa, tak její partner i maminka jeho syna Jiříčka Aneta Vignerová (35). A kdo by měl být nejvíc v klidu? Samozřejmě malý Jiřík.

Zdroj: Youtube

Čas rychle letí...

Když se ohlédneme zpátky, Denisa to měla ve vztazích vždy trochu komplikované. Před dvěma lety v jednom z rozhovorů prozradila, že nechce za pár let zjistit, že kvůli práci nemá ani chlapa, ani dítě a už ani čas. Možná se teď její čas naplnil.

Pojďme si jen v kostce shrnout předchozí vztahy sympatické herečky:

Vilém Postránecký (34): Opustila ho kvůli jinému

Se synem slavného herce Václava Postráneckého (†75), Vilémem Postráneckým, strávila Denisa pouhý rok. Přestože vedle sebe působili idylicky, soužití jim nevydrželo. Seznámili se při natáčení seriálu Vyprávěj. Vilém tam dělal asistenta produkce a Denisa Nesvačilová si pochvalovala, jak si vzájemně rozumí. Imponovalo jí chodit s někým, kdo je z branže a ví, co vše práce herečky obnáší. Denisa si rozuměla i s Vilémovými rodiči. Pana Postráneckého obdivovala a nebála se přijít si k němu pro radu. Poprvé se na veřejnosti společně objevili na premiéře komedie Všechno nebo nic. Rozchod pak přišel nečekaně. Denisa se zamilovala do režiséra Daniela Pánka a bylo vymalováno.

Daniel Pánek (35): Tak dlouho se potkávali pracovně, až se dali dohromady

Režisér Daniel Pánek se do povědomí veřejnosti zapsal celovečerním thrillerem Taxi 121, inspirovaným vraždami pražských taxikářů v roce 2014. Právě při tomto natáčení se seznámil s Denisou. Ta se svěřila, že se jejich cesty protínaly profesně tak dlouho, až se protnuly úplně. Byla prý s Danem šťastná, jenže to, co udělala Vilémovi Postráneckému, vzápětí provedl Pánek jí. Vyměnil ji za jinou Denisu. Také talentovanou, mladou a zrzavou, Denisu Pfauserovou (34). Nesvačilová nesla rozchod velice těžce, zhubla na pouhých 47 kilogramů a skončila na kapačkách.

Jan Melíšek (35): Tajemný hudebník

Dlouho ale sama nezůstala. Zamilovala se do zpěváka kapely Th!s Jana Melíška. Ten ve skupině hrál po boku herce Vojty Kotka (35), který tam působil jako baskytarista. Po předchozích zkušenostech, kdy herečce vztahy nevydržely dlouho, identitu nového partnera rok tajila. Společně prožili necelé tři roky, ale v době pandemie se jejich vztah rozpadl. O důvodech nechtěla Denisa vůbec mluvit, jen připustila, že rozchod dlouho vstřebávala. Jako by si chtěla dát na chvíli od chlapů pauzu. Tehdy se nechala slyšet, že jí radost dělá hlavně její malá neteř a samozřejmě nejdůležitější samec jejího života, pes Čestmír.

Jan Fanta (27): Byla to jen zástěrka?

V roce 2021 se spekulovalo o vztahu Denisy Nesvačilové a zpěváka a herce Jana Fanty, který se proslavil v 6. řadě pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar 2020. Tehdy se spolu dvojice objevovala často na sociálních sítích. Dlouhou doby byli přátelé, ale podle všeho přerostlo jejich přátelství na chvíli v něco víc. Oslovovali se vzájemně lásko a fanoušci byli přesvědčeni, že jsou milenci. Oni to ale nikdy nepotvrdili. Denisa se tehdy svěřila: "Mám vztah a jsem šťastná. Ale ještě si to chci nechat pro sebe." Domněnky tak nepotvrdila, ani nevyvrátila. Po čase se společně přestali objevovat. Je možné, že už tehdy Fanta byl jen zástěrkou vztahu, který Denisa udržovala s Kolečkem.

Petr Kolečko (38): Změní nepoučitelného proutníka?

Dramatik a scénárista Petr Kolečko stojí za úspěšnými seriály jako je Okresní přebor, Vyšehrad, Lajna, Most!, nebo Pálava. V minulosti už byl jednou ženatý, ale manželství ztroskotalo. Pak se dal dohromady s modelkou Anetou Vignerovou a jejich láska vzala rychlý spád. Roku 2019 spolu začali oficiálně chodit a už v únoru 2020 se jim narodil syn Jiřík (3). Jenže vloni na Kolečka praskla nevěra s Denisou Nesvačilovou. Milostný trojúhelník zaměstnával bulvár, Denisa získala nálepku rozvracečky rodiny a Aneta se nakonec od Kolečka i se synem odstěhovala. Nový pár se na veřejnosti společně příliš neukazoval a s médii nekomunikoval. Odstup od veřejnosti partneři prolomili účastí na udílení filmových cen Český lev v sobotu 4. března. Společně jim to moc slušelo a bylo vidět, že mezi nimi funguje chemie, což koneckonců scénárista potvrdil při jednom z krátkých interview v průběhu večera.

Denisa Nesvačilová

  • Narodila se v Táboře 22. 7. 1991.
  • Má o 6 let starší sestru.
  • Jejím otcem je bývalý prvoligový fotbalista Josef Nesvačil.
  • Od tří do patnácti let se věnovala moderní gymnastice na vrcholové úrovni. Když se při tréninku vážně poranila, sportu musela nechat.
  • Už před tím si dala přihlášku na střední pedagogickou školu, aby se mohla věnovat trenérství, úraz vše změnil. Školu sice dostudovala, ale trenéřinu hodila za hlavu.
  • Zkusila DAMU, kam se dostala hned napoprvé. Nastoupila na obor činoherní herectví, následně přestoupila na katedru autorské tvorby.
  • Zahrála si mimo jiné v komediích Přes prsty, Jak básníci čekají na zázrak a Miluji tě modře, a v seriálech Labyrint, Vyprávěj, Slunečná, Pálava nebo Dobré zprávy.
  • Tvoří pár se scénáristou Petrem Kolečkem.

Zdroj: vlasta.cz Denisa Nesvačilová | ČSFD.cz (csfd.cz) Petr Kolečko - Životopis / Info - FDb.cz wikipedia.org