O tom, jak těžké to někdy může být, vědí své například tito synové a dcery slavných rodičů.

Adam Mišík

Zatímco otec dnešního oslavence Adama Mišíka Vladimír Mišík zpívá o tom, že láska je jako večernice plující černou oblohou, o jeho synovi bylo v poslední době slyšet hlavně v souvislosti s virální písničkou, v níž zpívá o tom, koho všeho by rád pochcal.

Skladba pochází z filmu Banger, ve kterém si Adam Mišík zahrál drogového dealera a vysloužil si za to nominaci na Českého lva.

Vedle pěvecké kariéry buduje i tu hereckou a řady jeho fanoušků rozhodně nejsou zanedbatelné. Jen pochopitelně tvoří pro trochu jinou cílovku než jeho tatínek.

VIDEO: Píseň o čůrání Adama Mišíka si poslechněte zde!

Zdroj: Youtube

Lenny

Podobu s maminkou Lenkou Filipovou sice třicetiletá zpěvačka nezapře, ale co se týče hudby, vydala se jiným směrem. Její repertoár tvoří anglické písně, a dokonce se jí podařilo navázat spolupráci se zahraničními producenty.

V rozhovoru pro Seznam Zprávy zpěvačka uvedla, že se samozřejmě s označením protekčního dítěte setkala, ale že doufá, že svou tvorbou dokázala, že jím není.

Artur Štaidl

Kdyby Arturovi rodiče – Iveta Bartošová a Ladislav Štaidl – ještě žili, jistě by na svého syna byli patřičně hrdí. Přestože se musel vypořádat s řadou traumat, jakým byla například sebevražda jeho maminky, a neprožil zrovna jednoduché dětství, zdá se, že z něj vyrostl rozumný mladý muž.

Jmění, které zdědil po rodičích, nesmyslně neutrácí, a dokonce myslí na zadní vrátka. Pracuje pro agenturu, která se zabývá digitálním marketingem, dováží žvýkací tabák a také studuje psychologii.

Milan Peroutka

Se slavným příjmením žije také herec a zpěvák Milan Peroutka, syn bývalého bubeníka kapely Olympic, který v roce 2013 po tom, co si stěžoval, že mu není dobře, náhle zemřel. Pro Aha! jeho syn prozradil, že mu to v minulosti sice mnohé věci usnadnilo, ale také upozornil, že na pódiu je potom člověk sám za sebe a musí předvést, co umí.

Loni v létě všechny překvapil, když se odhodlal ke coming outu, a rovnou oznámil, že uzavřel registrované partnerství s Dominikem Roubínkem. V minulosti přitom několik let chodil například s herečkou Michaelou Tomešovou.

Vladimír Polívka

Vybrat si hereckou profesi, a přitom mít za rodiče Bolka Polívku a Chantal Poullain, to není jednoduchý úděl. Vladimír Polívka si ho ovšem vybral.

V rozhovoru pro Novinky uvedl, že vytvořit si svoji vlastní identitu sice stálo nemálo energie, ale už se necítí jako dítě slavných rodičů. Snaží se prý zůstat na cestě, kterou si vybral, a neuhnout z ní.

Anna Dvořáková

Maminkou dvaadvacetileté Anny Dvořákové je herečka Bára Munzarová a tatínkem Jiří Dvořák. Pochází ze slavné herecké rodiny, ale její tatínek ji od této profese zrazoval. Ona si ale časem prosadila svou a zahrála si například v seriálu Eliška a Damián.

Mnohem větší úspěch ale sklízí na sociálních sítích, zejména na TikToku, kde ji sleduje přes milion lidí. Aby se vyhnula nálepce protekčního dítěte, začala točit anglicky a velký počet sledujících ze zahraničí je důkazem, že její úspěch nemá s protekcí nic společného.

Zdroj: vlasta.cz, seznamzpravy.cz, Aha, Novinky.cz

Související články