Jane Seymour

Britská herečka, kterou všichni znají jako doktorku Qiunnovou, se v dvaasedmdesáti letech může pochlubit tím, že vypadá prostě skvěle. I po čtyřech porodech má štíhlou postavu, kterou si udržuje zdravou stravou a cvičením jógy a pilates nebo plaváním. K jejímu mladistvému vzhledu přispívají také kaštanově hnědé kadeře, které prý udržuje krásné tím, že si je myje každý den. To by sice kadeřníci spíše nedoporučili, protože časté mytí vlasy vysušuje, ale herečka má asi natolik kvalitní kosmetiku, že se jí to neděje.

Helen Mirren

Osmasedmdesátiletou herečku jsme sice vídávali i v kratším sestřihu, ale v poslední době nosí vlasy dlouhé, a dokonce experimentuje s různými účesy. Nosí drdoly nebo má kadeře sčesané ke straně. Nedávno dokonce překvapila, když barvu vlasů sladila s šaty a na filmovém festivalu v Cannes se objevila s modrou hlavou. Její odvaha experimentovat bez ohledu na věk je nejen sympatická, ale také působí jako elixír mládí.

Andie MacDowell

Pětašedesátiletou americkou herečku si asi jen těžko dovedeme představit bez záplavy roztomilých kudrlinek. Herečka je průkopnicí přirozené krásy, a proto se ani nesnaží zamaskovat šediny, ale dává je hrdě na odiv. Poprvé tak učinila v roce 2021 na filmovém festivalu v Cannes a od té doby se prý cítí svobodněji.

Rita Wilson

Po boku manžela Toma Hankse vypadá šestašedesátiletá herečka jako reklama na rodinné štěstí. Své delší vlasy, které čas od času ozvláštní více či méně blonďatými odlesky, nosí už řadu let většinou stejně upravené. Má je sestříhané a nedá dopustit na rozverné vlnky. Její účes tak působí vzdušně a velmi mladistvě.

Simona Stašová

Za necelé dva roky oslaví sedmdesáté narozeniny a patří k našim nejelegantnějším herečkám. Simona Stašová je známá tím, že o sebe ráda dbá a její snaha přináší ovoce. Narodila se jako zrzavá, ale postupem času její vlasy světlaly, k původní barvě se pak vrátila v roce 2006 kvůli natáčení seriálu Místo v životě a zrzavé se drží dodnes. Skvěle doplňuje její ohnivou, temperamentní a energickou osobnost.

Zuzana Bydžovská

Přirozenost a pohodlí – tak se jedenašedesátiletá česká herečka cítí nejpříjemněji. Sahá po volném oblečení, skoro se nelíčí a vlasy, které nosí dlouhé, zřejmě také kadeřníka moc často nepotkají. My bychom si to ale ani neuměli představit jinak. V účesu, elegantních šatech a s nánosem líčidel by to snad ani nebyla ona. Zuzana Bydžovská je prostě svá. A tak to má být!

Pavlína Pořízková

Na červený koberec se umí krásně obléknout, učesat a nalíčit, ale stejně tak se nestydí na sociálních sítích ukázat s šedinami a viditelnými vráskami. Topmodelce českého původu je 58 let a snaží se svým vystupováním bojovat za přirozené stárnutí a za to, že ženy určitého věku nepatří do starého železa. A své krásné dlouhé vlasy si rozhodně nebude stříhat jen proto, že už by na to podle některých měla věk.

Zdroje: vlasta.cz HELLO! - Daily royal, celebrity, fashion, beauty & lifestyle news (hellomagazine.com) Page Six: Latest Celebrity News, Entertainment News & Gossip

Související články