Natáčení Chudáčků bylo trochu v rozporu s tím, jak se Emma Stone běžně stravuje. V rámci jedné scény totiž musela sníst šedesát portugalských koláčků.

No dobře, šedesát jich ve skutečnosti asi nesnědla, ale vzhledem k tomu, že při natáčení se všechno několikrát opakuje, asi si minimálně mnohokrát kousla.

Podle magazínu The Guardian herečka navíc uvedla, že po této scéně se jí chtělo zvracet. Přestože první sousto prý Emmě při natáčení chutnalo, na sladké zase tolik není.

VIDEO: Podívejte se na vtipné a dojemné video z předávání Oscarů, kde se Emmě rozbily šaty a ona to přešla s grácií.

Zdroj: Youtube

Jídelníček Emmy Stone

Její jídelníček se skládá převážně ze zdravých a vyvážených potravin, ale své místo v něm mají i nějaké ty méně zdravé pochutiny. Z nich miluje například hranolky nebo pizzu.

Své oblíbence má ale i mezi nutričně výhodnějšími potravinami. Nedá například dopustit na růžičkovou kapustu, která podle ní sklízí příliš mnoho zbytečné a neoprávněné nenávisti.

Hereččin jídelníček jinak tvoří převážně hodně ovoce, zeleniny, celozrnné přílohy a zdroje bílkovin. Když nabírala svalovou hmotu kvůli roli tenistky Billie Jean King ve filmu Souboj pohlaví, doplňovala bílkoviny také proteinovými šejky. Tehdy se jí podařilo přibrat sedm kilo.

Každý den stejná svačina i káva

V podcastu Smartless herečka uvedla, že každý den svačí to stejné. A sice jablko s arašídovým máslem, které naprosto miluje. Obsahuje trochu bílkovin a tuky, a hlavně jí přináší velké potěšení.

Svůj den si také nedokáže představit bez kávy z řetězce Starbucks. Její objednávka je vždy stejná – ve velikosti venti si dopřává kávu s napěněným kokosovým mlékem.

Pilates, silový trénink i procházky

Jídelníček je sice základem úspěchu, ale vždy je vhodné zdravou stravu doplnit také pohybem, na což Emma Stone jako hollywoodská herečka první kategorie, pro kterou je důležité udržovat se v kondici, samozřejmě nezapomíná.

Do svého plánu proto ráda zařazuje hodiny pilates, které se zaměřují na zpevnění celého těla, ale trénuje také silově v posilovně.

Z konkrétních cviků jde například o mrtvé tahy, dřepy s výskokem, kliky apod. Cvičení provádí s menšími vahami, aby si vytvarovala a posílila postavu, ale zároveň nebyla příliš osvalená.

Když Emma Stone nevyráží do posilovny nebo na pilates, ráda jezdí na kole nebo se vydává na dlouhé procházky.

Zdroj: vlasta.cz, Emma Stone | The Guardian, SmartLess (youtube.com), Emma Stone's Diet and Workout Routine - Rachael Attard

Související články