Soutěž StarDance je stále plná překvapení. Další, tentokrát již šestý večer, se nesl v duchu filmů a filmových skladeb a vše začalo velmi pozitivně. Soutěžící měli dobrou náladu, předvedli nám další krásné kostýmy a bodovala i porota. Ta svým hodnocením tentokrát nešetřila. Téměř každý pár se pohyboval ve vysokých číslech. Jediný, kdo dostal trojku jako ve škole, byl Vavřinec Hradilek, kterému se to tuto sobotu opravdu nepovedlo.

Zdroj: Youtube

Diváci si tak mysleli, že právě kajakář je horkým favoritem na vyřazení. Jenže bodové hodnocení od poroty a následné hlasy diváků rozhodly úplně jinak. Soutěž zcela nečekaně opustil herec Marek Adamczyk s jeho taneční partnerkou Lenkou Norou Návorkovou. Ta během jejich závěrečné řeči neskrývala emoce a slzy smutku.

Jak hlasovala porota StarDance?

  1. Darija Pavlovičová: 28 hlasů
  2. Iva Kubelková: 27 hlasů
  3. Eva Adamczyková: 26 hlasů
  4. Josef Maršálek: 22 hlasů
  5. Marek Adamczyk: 21 hlasů
  6. Vavřinec Hradilek: 15 hlasů

Dojemné loučení

Na první pohled to mohlo působit tak, že se Marek domů i těší. Jeho závěrečná řeč byla plná energie, radosti a úsměvu. Opak byl pravdou a svou prohru nesl těžko. „Já jsem si to tady hrozně užil. Splnil jsem si spoustu snů i nočních můr a byla to úžasná cesta," řekl na závěr působení v soutěži.

V ten moment se všechny televizní kamery stočily především na jeho ženu Evu, která slzy smutku a dojetí skrývat nedokázala. Ačkoliv proti sobě v soutěži manželé bojovali, emoce s ní opravdu zahýbaly. A nejen s ní, ale i s ostatními tanečními páry a především publikem. Když však soutěžící odcházeli domů, Eva s Markem i v tento večer drželi svůj rituál a odcházeli každý sám. Po snowboardistce se doslova slehla zem, Marka doprovázeli jeho rodiče.

Diváci se bouří

To ale není vše. Fakt, že vypadl Marek, nemohou překousnout televizní diváci. Podle nich sobotní večer absolutně nezvládl kajakář Vavřinec Hradilek, který od poroty získal nejméně hlasů a nejvíce kritiky. Ačkoliv to vypadalo, že vypadne právě on, opak je pravdou. Dalším favoritem na odpadnutí je podle diváků cukrář Josef Maršálek, který však tuto sobotu předvedl neskutečně dobré tango.

„Já nechápu, kde toho kajakáře vzali. Někde z archivu. Ten se tam teď drží a nic neumí,“ napsal jeden komentující na Instagramu. „Jak Vávra může být řazen mezi tanečníky, když ani kvůli své výšce není vidět, on měl vypadnout a po něm hned cukrář,“ dodala jiná rozčílená fanynka. „Nechápu. Ti, co vypadají jako kopyta, se tam furt drží. Dobří tanečníci končí,“ dodala jiná sledující.

Zdroje: Vlasta.cz, StarDance.cz, Instagram

Související články