Eva Podzimková se v současnosti objevuje v osmidílném seriálu Sedm schodů k moci, který je inspirován řadou politických skandálů. Hraje tam postavu Anny Malé, původně obyčejné pomocné pracovnice v jídelně Poslanecké sněmovny, která se záhy promění v pěkně vyčůranou potvůrku. Přestože hraje velmi přesvědčivě, jí osobně se podobný styl chování nelíbí a nikdy by se v soukromém životě takto nechovala. „Moje postava jménem Anna je cílevědomá a jde přes mrtvoly. Taková bych být nechtěla. Nemám ráda ostré lokty ani je nevytahuju a nemám ráda, když je někdo používá na mě. Takže kamarádky bychom určitě nebyly,“ říká mladá herečka, která na place strávila padesát dní z padesáti.

Zdroj: Youtube

Podobně náročné natáčení ještě nikdy nezažila. Doposud pracovala spíše na klidných projektech, ve kterých se neobjevovalo tolik napínavých scén a erotiky. „V životě jsem nezažila tak intenzivní natáčení, ale bylo to skvělé. Diváci mě zatím měli zafixovanou spíš v něžnějších rolích nebo jako pohádkovou princeznu. Tohle je první role, kde jsem mohla ukázat jinou polohu,“ libuje si Eva s tím, že právě tato role je pro ni splněným snem a jakýmsi vrcholem hereckého seznamu a požadavků, které by si někdy chtěla zkusit.

Pomalu se připravuje na druhé dítě

Eva Podzimková je momentálně v sedmém měsíci těhotenství a postupně se připravuje na svůj druhý porod. Pomalu také dokončuje divadelní projekty, které má rozdělané, a nic nového už neplánuje. ,,Jsem ve třetím trimestru neboli v sedmém měsíci, tak mě, prosím, moc nerozesmívejte. Jedno dítě v porodnici rozené už máme, takže to nebudeme měnit, dávám přednost zdraví a péči o dítě, takže každému, jak vyhovuje,“ prozradila své plány na porod a dodala, že by nikdy nechtěla zkoušet domácí porod a ohrozit tím nejen sebe, ale i miminko.

Po prvním porodu se do divadla vrátila po třech měsících, ale za jak dlouho se vrátí nyní, to není jisté. Rozhodně nechce nic slibovat. Nechá se překvapit a doufá, že to doma ve čtyřech zvládnou.

Zdroj: Vlasta.cz, show Jana Krause, TV Prima

Související články