Ale panenka, tedy Barbara Millicent Roberts, má v rodném listě rok narození 1959. Takže v klidu.

Zdroj: Youtube

S plným nasazením

Film Barbie už si odbyl několik světových premiér. Margot se stala ozdobou každé z nich. Pro Los Angeles si vybrala slavnostní model a předvedla blýskavé elegantní černé šaty bez ramínek. K nim diamantový náhrdelník, podpatky, rukavičky a růžový šáteček do ruky. Přesně takovou Barbie mají doma dnes už trochu odrostlé holčičky, pokud si v roce 1960 koupily panenku z edice Sólo v záři reflektorů.

Růžový Londýn

Do tradičního města na evropskou premiéru filmu si herečka oblékla barvu tradiční pro moderní Barbie. Samozřejmě, je to růžová. Na fotkách Margot zaujímá také pozice, které připomínají panenku. Trend barbiecore ovládl svět módy a růžovou nosí ženy všech generací. Značky vytvořily i speciální kolekce, od oblečení až po doplňky, a to ve všech velikostech.

After-party look

Kdo měl vstupenku na londýnskou after-party, potkal Margie/Barbie v pořádně sexy modelu. Vypracované korzetové mini šaty na tělo by v panenkovské velikosti měřily na délku asi pět centimetrů. Daly by se i snadno spíchnout v ruce z obdélníčku pružné látky, prošitým v délce, aby vznikl tunel. Na Barbie se zálibou pohlédlo nejedno (nejen) slavné pánské oko. Ovšem i na společenských akcích ji provázel Ken/Ryan. Věděli jste, že se Barbie s Kenem v roce 2004 rozešli? Ale vrátili se k sobě v roce 2011. Trochu jako příběh Jennifer Lopez a Bena Afflecka. Kdyby si Barbie Kena vzala a chtěla jeho příjmení, podepisovala by se Barbie Carson.

Sexy vlasy

Na setkání s fotografy v hotelu Four Seasons v mexickém Mexico City se Margot představila jako Barbie konečně s rozpuštěnými vlasy. Zazářila v přiléhavých minišatech s pestrobarevným potiskem, špičatých růžových jehlách a se světle růžovou prošívanou kabelkou se zlatým logem. Byla to Chanelka. Některé sběratelské kousky panenky mají pohádkovou cenu. Například v roce 2010 se prodala Barbie za 6,5 milionu korun. Měla originální outfit a hlavně diamantový náhrdelník od slavného australského šperkaře Stefana Canturiho.

V civilu

Margot si Barbie styl oblíbila i pro volný čas. Po světě putuje oblečená v růžovém od hlavy po paty, i když to není na premiéře. Na cestách ji věrně doprovází manžel Tom Ackerley. Sympaťák je anglický producent, také hrál a dělal asistenta režie. Mají společnou produkční společnost. Randili od roku 2013 a v roce 2016 se vzali.

Zdroj: vlasta.cz, Profimedia, youtube.com

Související články