Gabriela Partyšová se narodila 9. června 1978 v Brně. Odmala byla velmi cílevědomou dívkou, která měla blízko k umění. Už ve čtyřech letech chodila na hodiny zpěvu a klavíru. Měla sen stát se zpěvačkou nebo krasobruslařkou. Když jí bylo devět, vyhrála konkurz do brněnského dabingového studia, kde poté dabovala dětské role a také dospívající dívky. 

Kariéra zpěvačky nevyšla

V patnácti letech se Partyšové zadařilo na konkurzu do hudebního pořadu Jak se rodí hvězdy. Později podepsala smlouvu s hudebním vydavatelstvím, což mělo být pomyslné otevření brány k vysněné kariéře zpěvačky. Jenže jak rychle se otevřela, rychle se zase zavřela.

VIDEO: 30+ otázek pro Gábinu Partyšovou. Podívejte se na video.

Zdroj: Youtube

Zvláštní nápad s alter egem

Partyšová tedy zvolila jinou cestu, jak se stát slavnou, a v roce 1998 začala natáčet reportáže pro pořad Prásk, který tehdy vedla Lenka Hornová. Brzy poté se také vrátila i k hudbě a začala moderovat dnes již neexistující pořad Eso

Dodnes se říká, že její alter ego Rebeku, kterou vydávala za svou sestru, vymyslela právě Hornová. Partyšová pod svým alter egem vydala také dvě alba. Rebeka byla promyšlená a mnozí dokonce věřili, že skutečně existuje. Bohužel ale ani ona v hudebním světě neprorazila a žádná její píseň se nikdy nestala hitem. 

Ani Kokta z ní neudělal hvězdu

V roce 2003 přišel v kariéře Gabriely Partyšové velký zlom. Začala spolupracovat s Josefem Koktou, který v té době vlastnil hudební vydavatelství Česká hudba. Partyšová věřila, že s jeho pomocí může dosáhnout kariéry sólové zpěvačky. 

O tři roky později se z kolegy a milence Kokty stal manžel a Partyšová zároveň skončila se svým alter egem Rebekou. I když se ale snažila sebevíc a měla na své straně tehdy vlivného Koktu, uspět ve světě hudby se jí nepodařilo. 

Ornella jí Koktu přebrala

Manželství nakonec vydrželo sedm let a možná by bylo i delší, kdyby se tehdy neobjevila mladičká Ornella Štiková. Právě ona se začala s Koktou stýkat a také s ním přišla do jiného stavu. Partyšová zpočátku manžela obhajovala a do poslední chvíle věřila, že jde maximálně o krátkodobý románek. Spekulace o těhotenství si vůbec nechtěla připustit.

Vyškrtla ho ze svého života 

Jenže po čase musel Kokta vyložit karty na stůl, a když to udělal, Partyšová se zhroutila. Dodnes tyto okamžiky považuje za největší potupu, kterou kdy v životě prožila. Koktovi dodnes neodpustila a podobně to má i jejich společný syn Kristian.

„Oni nemají vztah. Tenkrát se naše cesty rozdělily a já vlastně na to téma už ani nechci mluvit. Vnímám to jako uzavřenou kapitolu. On o něm ví, ale jako tatínka ho nemá. Až jednou bude chtít zjistit, kdo to je, tak to přijde,“ prozradila Partyšová v rozhovoru pro Extra.

Srdce znovu otevřela lásce

Atraktivní moderátorka ale dlouho sama nezůstala. Brzy se začala ve společnosti ukazovat s bohatým podnikatelem Danielem Farnbauerem. Dokonce se vzali, jenže láska dlouho nevydržela. „Po krásném tříletém vztahu jsme se společně dohodli, že budeme žít každý sám. Rozcházíme se v lásce, jako přátelé,“ sdílela Partyšová na sociálních sítích. V dalších měsících pak byla spojována s právníkem Vladimírem Macháčkem, ale byla to jen krátkodobá záležitost.

Konečně pan Božský?

Současným partnerem známé moderátorky je podnikatel Igor Fait. Ten byl dokonce v rámci žebříčku Forbes v roce 2023 vyhlášen jako 96. nejbohatší Čech s hodnotou majetku asi 4 miliardy korun.

Partyšová ale přiznává, že většinu času prožívají vztah na dálku.  „Výhodou je, že se na sebe pořád těšíme. Nemáme se neustále za zády a někdy si říkáme, jestli to není více milenecký vztah než partnerský, ale proč ne,“ prozradila pro Extra. 

Ačkoli by si mnozí mohli myslet, že na něm nejvíce miluje jeho tučné konto, Partyšová ho obdivuje kvůli něčemu úplně jinému. „Miluji na něm to, jak se na mě dívá. Mám pocit, že vždycky, když se na mě podívá, celá se rozechvěji, a to už jsme spolu přes dva roky,“ řekla o partnerovi. 

„Je to prostě chlap, který mi velmi imponuje a také k němu vzhlížím, a já si myslím, že pro nás holky je strašně důležité k tomu chlapovi vzhlížet. Byla bych moc ráda, kdybych k němu vzhlížela až do smrti,“ dodává.

Zdroj: vlasta.cz, csfd.cz, extra.cz, expres.cz, kafe.cz, idnes.cz, tv.nova.cz 

Související články