V posledních týdnech je prostředí televize Prima poměrně turbulentní a nikdo si tak nemůže být svým místem stoprocentně jistý. Gábina Soukalová, která ještě donedávna moderovala pořad o celebritách a společenském dění, si toho byla moc dobře vědoma a tak na nic nečekala a výpověď podala sama. Ostatně důvod k tomu měla pořádný. Projekt, který momentálně chystá, je totiž v jejích očích mnohem zajímavější a jejímu srdci bližší, než moderace relace, v níž se dle svých slov už delší dobu necítila. Sama totiž dění v showbyznyse příliš nesleduje. Radost ji proto udělala nedávná nabídka na uvádění světového poháru v biatlonu, v němž se naopak cítí jako ryba ve vodě. To ale není vše. Aktuálně totiž pracuje na něčem, o čem se jí nezdálo ani v těch nejtajnějších snech.

Zdroj: Youtube

Nabídka na životopisný film

Svoji veškerou pozornost momentálně zaměřuje na přípravu autobiografického filmu s jednoduchým názvem Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí. Když nabídku na natočení filmu dostala, neváhala ani minutu. Otevřít se s nejniternějšími pocity však nejlepší biatlonistce naší historie trvalo několik týdnů. A o čem to vlastně celé bude?

Související články

Tajemství, která nikdy nikomu neřekla

Půjde o sportovní i osobní zpověď, v níž odhalí zákulisí tréninkové dřiny, nejdůležitějších závodů i mysli vrcholové sportovkyně v těch nejvypjatějších momentech. Popíše také velké výhry, ale i to, co se skrývá za nimi. Třeba desítky probrečených nocí, spory s rodiči a trenéry, ne vždy ideální atmosféru v týmu, nemoc, kterou před světem dlouho tajila, a nevyhne se ani otázkám osobního života a mateřství, které ji momentálně velmi naplňuje… A nakonec prý odtajní i věci, které nikdy nikomu neřekla. Nejedná se tedy o zfilmovanou knihu, kterou vydala v roce v 2018.

Motivoval ji zápasník Attila Végh

A co ji k práci na vlastním zfilmovaném příběhu vlastně vedlo? „Celý život čtu a sleduju autobiografie různých osobností. Vždycky mě bavilo, jak si dokázaly jít za svým cílem i přes různé životní překážky. V určitých chvílích mého života jsem na ně později vzpomínala. Hodně z nich mi několikrát pomohlo s motivací či se odrazit ze dna. Byl to například příběh MMA bojovníka Attily Végha,“ prozradila Gábina, která na filmu spolupracuje s dokumentaristou Petrem Větrovským, jenž má na svědomí životopisy právě Attily anebo fotbalisty Jana Kollera.

Související články

Doufá v pomoc ostatním

Soukalová nyní doufá, že její příběh lidi namotivuje a pomůže jim v těžkých životních chvílích. Dokument se premiérově odehraje v kinech příští rok v Česku a na Slovensku. Poté bude k vidění i na online platformách a práva na vysílání již odkoupily i některé televize.

Zdroj: vlasta.cz Gabriela Soukalova (@gabrielakoukalova) • Fotky a videa na Instagramu