S právničkou Amal je George Clooney ženatý od roku 2014 a tento pár působí na veřejnosti velmi idylicky. A to i přesto, že je dělí sedmnáctiletý věkový rozdíl. Péče o sedmiletá dvojčata ale herci určitě nedovoluje stárnout.

Než se v jeho životě objevila Amal, chodil George Clooney s řadou krásných žen, které hledal hlavně mezi modelkami a herečkami. Připomeňme si některé z nich.

Kelly Preston

Mezi lety 1987 a 1989 byla hercovou vážnou známostí herečka Kelly Preston. Nějaký čas spolu dokonce žili a také se společně starali o prasátko jménem Max. Seznámili se díky společnému hereckému agentovi, ale jejich vztah bohužel nevyšel.

Následně si herečka vzala v roce 1991 Johna Travoltu, se kterým byla až do své smrti v roce 2020, kdy podlehla rakovině prsu.

Talia Balsam

Ze vztahu s Kelly Preston se George Clooney poměrně brzy vzpamatoval, protože už v roce 1989 si v Las Vegas vzal za manželku herečku Taliu Balsam.

V roce 1993 ovšem následoval rozvod a vinu za rozpad manželství vzal herec na sebe s tím, že v době sňatku zkrátka ještě nebyl někým, kdo by se měl ženit.

Kimberly Russell

Herec v minulost nedokázal zůstat moc dlouho sám a záhy po rozvodu se dal dohromady s herečkou Kimberly Russell. Seznámili se při natáčení reklamy na Martini. Ani tento vztah ale neměl dlouhého trvání a rozpadl se v roce 1995.

Celine Balitran

Už v roce 1996 se po hercově boku začala objevovat francouzská modelka a studentka práv, se kterou se seznámil při natáčení akčního snímku Peacemaker.

Přestože se za ním krásná blondýnka přestěhovala do Los Angeles, v roce 1999 jejich vztah skončil, což herec zdůvodnil svým strachem z intimity.

Krista Allen, Lisa Snowdon, Sarah Larson

Pět let následně herec strávil ve vztahu s modelkou a moderátorkou Lisou Snowdon. Během té doby se několikrát rozešli a znovu dali dohromady, až přišel v roce 2006 definitivní rozchod.

Současně s Lisou se kolem George Clooneyho ovšem motala herečka Krista Allen, která se objevila například v seriálu Tak jde čas. Potom randil s modelkou Sarah Larson a vydrželo jim to méně než rok.

Elisabetta Canalis, Stacy Keibler

Mezi lety 2009 až 2011 následoval románek s italskou herečkou a tanečnicí Elisabettou Canalis. Do roku 2013 byla jeho přítelkyní Stacy Keibler, ale ztroskotalo to prý na tom, že se herec nechtěl ženit a necítil se připravený na to, aby měl děti.

Amal Alamuddin

Jenže svůj názor záhy změnil. A to díky krásné právničce Amal, se kterou stihl v roce 2014 nejen zásnuby, ale rovnou i svatbu. A i na ty děti brzy došlo. V roce 2017 se jim narodila dvojčata Ella a Alexander.

Zdroj: vlasta.cz, usmagazine.com, CBS News,The Mirror: The Heart of Britain

Související články