Tajná svatba i rozvod

Hanka Mašlíková se za MMA trenéra Andrého Reinderse provdala v roce 2016. Svatba byla tajná, pouze v rodinném kruhu a bez přítomnosti médií. „Proběhla nedaleko Prahy, v resortu u Benešova. Od začátku do konce to bylo úžasný. Byli jsme tam už od pátku, takže veškerá nervozita v den obřadu ze mě spadla. Bylo krásně, odpoledne se všichni koupali v bazénu, pohodová svatba. Moc jsme si to užili,“ napsala tehdy Hana Reinders na sociální síti.

Zdroj: Youtube

A stejně jako tenkrát nikomu neřekla o svatbě, se nyní svým sledujícím nepochlubila ani s další životní událostí – s rozvodem. Ačkoliv se v roce 2020 se svým partnerem rozešla a každý si šel svou cestou, minulý rok dokázali své životy kvůli synovi znovu spojit. Vztah ale nevydržel. „Je to pro mě obrovská životní prohra. Byli jsme rok od sebe a znovu se k sobě vrátili, čehož nelituji, naopak jsem ráda, že jsme ještě zkusili znovu zabojovat a udrželi jsme rodinu další dva roky. Bohužel poslední rok jsme už opět nebyli šťastní, dohadovali se, oba jsme měli jiné představy o životě, trápili jsme se,“ napsala Hanka na svém Instagramu.

Její fanoušci to tušili

Ve svém prohlášení fanouškům také odtajnila důvody, proč stále s manželem udržuje společnou domácnost, ačkoliv jejich společná cesta životem je u konce. „Poslední půlrok se mi psychika začala už i dost odrážet na mém zdraví. Nakonec jsme v létě došli k závěru, že už opravdu není možné spolu dál zůstávat. Po létě jsme začali řešit rozvod, ale oba se snažíme, abychom ve všem došli k závěru dohodou jako dva rozumní dospělí lidé,“ napsala.

Hančini fanoušci na zprávu reagovali tak, že jejich rozvod se dal čekat a byl jen otázkou času, jelikož znovu slepovaný vztah se vyplácí málokdy. „To už tady jednou bylo, ne? A pak se k sobě vrátili. Tak aby to nakonec nebyl neustálý kolotoč,“ zněl jeden z komentářů. Jiní sledující si odloučení tohoto páru všimli už dávno, a to krátce poté, co Hanka přestala sdílet společné rodinné fotografie. „Tak to se dalo čekat a poznat z instáče,“ zhodnotila jedna z fanynek. „Vsadím na to, že se o nich zase málo mluví a píše, tak se zase naoko rozejdou, aby se zase za měsíc dva dali dohromady. To už tady jednou bylo,“ zamýšlejí se jiní.

Hana Mašlíková se narodila 18. května 1982 v Teplicích. V roce 2006 se zúčastnila soutěže Miss České republiky, kde získala ocenění Miss Silueta. Do povědomí veřejnosti se dostala díky svému působení v reality show Trosečník. Pracovala také jako obchodní manažerka v modelingové agentuře.

Několik let navíc tvoří velmi oblíbené a úspěšné duo s Pavlem Kožíškem, kterému asistuje během jeho čar a kouzel. Byla moderátorkou televizních pořadů, mezi které patří Snídaně s Novou, Prásk nebo Exploziv. Lidé si ji velmi oblíbili především pro její aktivní působení na Instagramu.

Zdroj: Vlasta.cz, wikipedia.org, Facebook

Související články