Modelka a moderátorka Hana Mašlíková se narodila 18. května 1982 v Teplicích. Základní školu navštěvovala v Krupce, následovala střední škola, kterou ale po dvou letech přerušila. Nakonec ji dokončila na dálku v Praze při zaměstnání.

Reality show Trosečník i Miss ČR

Mediálně známou se Hana Mašlíková stala díky účasti v soutěži krásy Miss České republiky v roce 2006. Tehdy získala titul Miss Silueta za svou perfektní postavu. Ještě více se o ní začalo mluvit díky účasti v reality show Trosečník. 

Zdroj: Youtube

Měla slabost pro fotbalisty

Modelky a fotbalisté, to šlo vždy dobře dohromady. Své by o tom mohla vyprávět i Hana Mašlíková. Prvním byl Miroslav Slepička, ale vztah jim vydržel jen krátce. Fotbalista na ni prý neměl čas, dokonce od ní ujížděl za bývalou přítelkyní. Nakonec se s ní rozešel, paradoxně krátce poté, co si nechala zvětšit prsa.

Krátký románek modelka prožila také s bývalým hráčem Teplic Michaelem Smejkalem, a to někdy mezi lety 2010 a 2011. Posledním fotbalistou, kterého pustila do svého srdce, byl Michal Kadlec.

Asi po roce se ale začaly objevovat v médiích informace o rozchodu, což později modelka potvrdila. „Je to pravda, už spolu nejsme. Celou dobu, rok a čtvrt, jsem naše soukromí maximálně chránila a vlastně v tom chci pokračovat i po rozchodu,“ vysvětlila pro extra.cz

Je úspěšná v bikini fitness

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková se také před dvěma lety prosadila na prestižní světové soutěži Mr. Universe, kde bojovala o co nejlepší umístění v rámci bikini fitness. Mašlíková bojovala hned ve dvou kategoriích – v Beginners (začátečníci) vybojovala zlato, v Masters bikini fitness pak bronz. Její postava se od doby, kdy byla v Miss České republiky, hodně proměnila. Ačkoli je stále štíhlá, její tělo je samý sval.

Sbalil ji na gentlemanskou povahu

Nejvážnější vztah prožila s bývalým bojovníkem MMA a současným trenérem André Reindersem. S ním se seznámila před lety na společenské akci, kde pracovala jako modelka.

V té době zrovna sháněla v Praze ubytování a on jí tento problém pomohl vyřešit. „André byl tak laskav, že mě ubytoval u sebe. Takže jsem u něho pak byla tři měsíce,“ prozradila Blesku.

Zajímavé je, že tehdy ještě jiskra nepřeskočila, to se stalo až za deset let. „Zrovna jsem byla po nějakém rozchodu, tak mi pomáhal, jako vždycky, abych se z toho dostala. A tehdy jsme se do sebe zamilovali,“ vysvětlila.

Druhá šance jim nevyšla

V roce 2016 se Hana Mašlíková za Andrého Reinderse provdala a vzala si také jeho příjmení. Rok nato se dvojici narodil syn Andreas a vše se zdálo být dokonalé. Jenže časem se láska z manželství začala postupně vytrácet.

První rozchod ale ještě nebyl definitivní, protože se k sobě po čase vrátili. „To, že se nám to s Andrém podařilo slepit, je zázrak a jsem za to vděčná,“ říkala tehdy Hanka v rozhovoru pro Super.cz.

Bohužel jim to ale nevyšlo ani napodruhé a zkraje letošního roku oznámili, že se definitivně rozvádějí. „Oba se snažíme, abychom ve všem došli k závěru dohodou jako dva rozumní dospělí,“ napsala k rozvodu moderátorka na svém Instagramu. 

Dokázala v sobě najít skrytou sílu

Ačkoli spolu ještě pár měsíců žili v jedné domácnosti, Mašlíková se nakonec se synem Andreasem přestěhovala do pronajatého domečku, kde se jim žije krásně. „Vydělávám sama, jsem soběstačná, snažím se Andreaskovi dát úplně všechno, aby vůbec nepocítil, že jsme rozdělení. A André je skvělej táta,“ jednoznačně popírá, že by byla zlatokopkou, jak se o ní občas v minulosti psalo.

Momentálně je nezadaná a vůbec ji to netrápí. „Zájemců je spoustu. Tak uvidíme, kdo se objeví nebo neobjeví, jestli ještě budu šťastná. Ale já věřím, že jo,“ nepochybuje krásná blondýnka, která se nyní zhlédla v profesi realiťačky a prodává luxusní nemovitosti.

Zdroj: vlasta.cz, dotyk.cz, idnes.cz, casprozeny.cz

Související články