Někteří se odhalili divákům přímo ve filmu (takže si i vy můžete vyzkoušet pauzovací tlačítko), jiné vyfotili paparazziové s extra dlouhými objektivy.

Nelze to nekonstatovat. Hurikánem českého šoubyznysu je podle řady dostupných, skvěle zaostřených fotografií Dalibor Janda. Ale jak jsou na tom hollywoodští herci? Nebudeme to popotahovat ani protahovat, ať nejsme moc dlouzí. Pojďme rovnou do toho. Tady je 10 slavných herců s dlouhými penisy.

1. Ben Affleck

Velký herec, velký režisér, velký chlap… I velký chlapák. K Benu Affleckovi (51… let, ne centimetrů, bože!) prostě ten přídomek „velký“ pasuje. Definitivní potvrzení jsme dostali ve filmu Gone Girl (česky Zmizelá), kde Ben jde velmi (ne)šikovně do sprchy. Kvalita sice není nic moc, ale o více než solidních rozměrech není pochyb.

VIDEO: Podívejte se na zmíněnou scénu z filmu Zmizelá!

Zdroj: Youtube

2. Orlando Bloom

Čeští diváci ho znají nejlíp jako Legolase z Pána prstenů nebo Willa Turnera z Pirátů z Karibiku. Orlando Bloom (47) ale není jen hrdým majitelem velkých rolí. Jeho okurku zachytili fotografové, když si užíval dovolenou na Sardinii se svou přítelkyní Katy Perry. Pokud přihlédneme k tomu, že Orlando vyskočil na paddleboard z chladné vody, tak respekt.

3. Michael Fassbender

Zazářil v životopisném filmu o Steveu Jobsovi, X-Menech nebo v Hanebných panchartech od Quentina Tarantina. A asi taky v nejedné ložnici. Divákům se Michael Fassbender (47) ukázal nahý v celé své kráse v roce 2011 ve filmu Stud.

4. Liam Neeson

Irský herec Liam Neeson (72) měl velký… vliv na malého Anakina Skywalkera. Tedy ve své roli Jedie Qui-Gon Jinna v sáze Star Wars. Ovšem svůj velký talent naplno a bez obalu ukázal už v roce 1995 ve filmu Rob Roy.

5. Ewan McGregor

U Hvězdných válek velkých Jediů ještě zůstaneme, protože o slovo se hlásí také Ewan McGregor (53). Jeho Obi-Wan Kenobi měl pod pláštěm velké srdce i meč. Máme na mysli světelný meč… Nebo? Každopádně nahý se ukázal ve filmech Trainspotting, Kniha snů nebo Adamovo tajemství. Proč asi.

6. John Hamm

„Mistře, mohl byste, prosím, na natáčení nosit těsné spodní prádlo?“ Tak o tohle prý požádali herce Jona Hamma (53) při natáčení seriálu Šílenci z Manhattanu. Malý Jon, v tomto případě spíš šílený Jon, se příliš dmul v kalhotách a režisér se bál, že by diváci nesledovali nic jiného.

7. Jason Segel

Největší kamarád Teda Mosbyho. Doslova. Jason Segel (44) se proslavil coby Marshall Eriksen v seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Tam se sice nikdy úplně neodhalil (i když náznaky byly), ale kde ano, to byl film Kopačky (Forgetting Sarah Marshall) z roku 2008.

8. Colin Farrell

Tvůrci filmového opusu Alexander Veliký nemohli vybrat lépe! Za svůj výkon se Colin Farrell (48) nemusí stydět, dokonce se předvedl i v homosexuální scéně. Nicméně jeho tělo, respektive jeho různé části, si divačky užily i ve filmech Oči války nebo Zabití posvátného jelena s Nicol Kidman.

9. Jamie Foxx

Je to možná nekorektní, ale v našem výběru samozřejmě nesmí chybět černoch. Jamie Foxx (56) zazářil ve filmu Nespoutaný Django a kdo s Foxxem, který by se měl jmenovat spíš FoXXX, pracoval, prý může potvrdit, že jeho django je skutečně nespoutaný.

10. Javier Bardem

Původem španělský herec Javier Bardem (55) je držitelem Oscara, Zlatého glóbu, a když jde na toaletu, tak i jiné velké věci. Čeští diváci ho znají jako padoucha Silvu z bondovky Skyfall nebo z filmu Tahle země není pro starý. Herec se poprvé svlékl ve španělském snímku Šunka, šunka, kde jezdil nahý na býkovi. Olé, olé!

Tak to bylo 10 hollywoodských herců s dlouhými hokejkami. Někdy příště se podíváme na jinou desítku hollywoodských herců a jejich malíčky. To budete koukat. Nachystejte si lupu.

Související články

Zdroj: Vlasta.cz, Yourtango.com, Radaronline.com, Dailystar.co.uk