Když máte tátu televizního producenta, je jasné, že vás nějaká ta příležitost objevit se na obrazovce nemine. Třeba v reklamě. A v jedenácti už ve filmu Životní jistoty po boku výborné herečky Glenn Close. Kristen měla kliku, že byla o rok později po ruce a mohla zaskočit za Hayden Panetiere při natáčení thrilleru Úkryt. Mámu jí hrála Jodie Foster a skoro celou délku filmy spolu strávily zavřené v bezpečnostním úkrytu, zatímco jejich byt obsadili lupiči. Rodinnou podobu obou žen vytvořili filmoví stejným střihem vlasů: kratším mikádem.

Rychlý růst

Kristenina kariéra rostla a s ní také její vlasy. Holčicí sestřih pod uši vystřídala délka k ramenům a pěšinka. V osmnácti s tímto účesem odstartovala jako Bella v prvním díle upírské ságy Stmívání. Určitě si vzpomenete, že ve filmové roli příliš vysoké sebevědomí nemá. Vše se změní ve chvíli, kdy se promění ve vytouženou upírku. K tomu patří proměna obyčejných vlasů neurčité barvy v bohatou měděnou hřívu. Zřejmě přeliv, balzám s leskem a hodiny tupírování filmové vlasové stylistky.

Slávě navzdory

Kristen se stala filmovou hvězdou, ale na udržování vzhledu uhrančivé hollywoodské dlouhovlásky moc nevisela. Odstřihla vlasy, nechala si jen dlouhou výraznou patku, kterou si nechala zesvětlit. Rozloučila se s pramínky a takém s Robertem Pattinsonem, ze kterého se při natáčení Stmívání stal přítel i v osobním životě. Pro Kristen to byl druhý vážný vztah. Navzdory spekulacím, že ti dva, ač jim to spolu sluší, spolu chodí jen kvůli propagaci filmu, strávili spolu asi dva roky. Pak se provalilo, že byla nevěrná upírovi s režisérem.

Nahoře bez

Jak už to někdy u žen bývá, když začnou stříhat, zkracují stále víc. Na premiéře filmu Personal Shopper, kde Kristen hraje nákupčí oblečení, ale je to kupodivu duchařsko hororový snímek, oslnila. Kraťoučkého ježka zdobila luxusní barva platiny. Že muži dávají přednost dlouhovláskám jí bylo fuk, už pár let totiž randila se ženami. První delší vztah měla s producentkou Aliciou Cargile. Potom se vodila za ruku se zpěvačkami Lynn Gvnn, Soko a St. Vincent.

Rozcuch z postele

Protože se Kristen hodně pohybovala ve světě módy, stala se tváří přehlídek top návrhářů, nepřekvapilo její zamilování do modelky spodního prádla Victoria´s Secret Stelly Maxwell. V roce 2019 nosila nedbalý holko-klučičí sestřih se zesvětlenou dlouhou ofinu. Hodil se do remaku akčních Charlieho Andílků. Ale ani styling na módní focení klasické značky ji nijak nestylizoval do elegantní dámy. Vypadala skvěle i v účesu, který vypadal, že právě vstala z postele. Už ji sdílela s jinou ženou.

V kůži Diany Spencer

Když na veřejnost unikly v roce 2020 první záběry z natáčení filmu Spencer, Kristenini fanoušci žasli, jak se skutečné manželce anglického prince Charlese podobá. V té době se v zájmu autenticity role Diany vzdala přirozeně hnědé barvy vlasů a nechala se drasticky odbarvit. Po rozchodu se Stellou Maxwell randila se stylistkou a blogerkou Sarou Dinkin. Poznaly se při práci a bydlely nedaleko sebe. Nijak se neskrývaly a fotografové často ulovili společné snímky na procházkách.

Kristova léta

Aktuálně je Kristen zasnoubená se scenáristkou Dylan Meyer. Loni zamířil do kina sci-fi film, ve kterém Kristen hrála, letos bychom se měli dočkat dramatické komedie a ještě hyper romantiky. Stejně jako spousta dalších slavných žen, například jako zpěvačka Miley Cyrus, se aktuálně zhlédla v krátkém vlčím střihu wolf cut. Co vy na to?

A co slavný ex?

Pokud netušíte, s kým teď chodí Kristena velká láska Robert Pattinson, je to krásná nadějná herečka, modelka a podnikatelka Suki Waterhouse. Je o dva roky mladší než Kristen.

Zdroj: vlasta.cz, csfd.cz, pagesix.com