Beran

Berani jsou vůdci, kteří se nebrání novým věcem. Jsou vždy připraveni na velké plány a čekají, že nový rok bude mnohem lepší než ten předešlý. Hlavně v polovině ledna se jim naskytnou nové pracovní možnosti. Během lednového úplňku by se měli připravit na to, že je třeba jít vstříc novým věcem a odhodit staré křivdy.

Býk

Leden pro vás bude měsícem vašeho já. Konečně odhalíte, jaké jsou vaše silné stránky, a zároveň si dodáte odvahu, abyste se posunuli o něco dál. Nebojte se nových věcí a výzev, buďte otevření, jinak si štěstí můžete postavit proti sobě.

Zdroj: Youtube

Blíženci

Pokud jste v minulém roce zažili něco, co byste chtěli vrátit, nyní máte možnost. Ke konci ledna totiž nastane vláda planety Pluto a to vám pomůže získat zpět to, co byste si přáli – ať už se vydáte na pěkné místo, kde se vám líbilo, nebo potkáte někoho, na kom vám opravdu hodně záleží. Nebojte se dát najevo své city. Můžete tím jedině získat.

Rak

Milí Raci, leden pro vás bude především měsícem klidu a odpočinku. Předešlý rok byl hektický, proto byste měli zvolnit. Pokud nevíte, jak na to, poslouchejte své srdce a hvězdy. Vy totiž budete všechno vnímat jinak než vaše okolí.

Lev

Připravte se na to, že vás potrápí nemoc. Pokud tomu chcete zabránit, změňte svůj životní styl. Vydejte se například do posilovny, kde můžete získat nejen nové kamarády a přátele, ale také poznáte, že zdraví je to nejcennější, co máte. S aktivním cvičením se totiž dostanete do lepší kondice a rýmička vás nepoloží.

Panna

Panny, zamyslete se především nad tím, zda není načase změnit zaměstnání. Pokud jste v práci nespokojení, jednejte. Na své straně máte momentálně nejen Pluto, ale i Venuši, která vám dodá lásku a odvahu.

Váhy

Nejlépe vám bude doma. Právě domov je místo, kde naleznete klid, radost, pohodlí a bezpečí. Leden pro vás nebude tím pravým měsícem pro změny. Raději počkejte do jara, kdy se začne probouzet i příroda.

Štír

Připravte se na lednovou vlnu inspirace a plánů. Náročné zážitky z minulého roku vás posílily a naučily ocenit to nejpodstatnější. V novém roce se nebojte přijmout určité riziko, aby se vaše sny staly skutečností. Od 13. ledna pocítíte zvýšenou vnímavost a začnete na věci pohlížet z nové perspektivy.

Střelec

V průběhu ledna se zaměřte na své hodnoty a zůstaňte věrni své životní filozofii. Odolávejte vnějším vlivům a držte se svých přesvědčení. V polovině ledna nastane období prosperity a bezpečí a možná se vám podaří vyřešit problém, který vás trápí od poloviny roku 2023. Jupiter ve znamení Býka pro vás bude znamením k upřímnosti, ale také k tomu, že máte naslouchat svému srdci.

Kozoroh

Na začátku ledna se zamyslete především nad tím, jak zlepšit svůj životní styl. Vaše finanční situace se na konci roku zhoršila, a proto je třeba to změnit. Možná by to chtělo méně utrácet a kupovat jen nezbytně nutné věci. Pak bude veselejší i váš život.

Vodnář

Pokud budete chtít v tomto měsíci docílit něčeho pozitivního, musíte se nejprve zamyslet sami nad sebou. V lednu máte možnost udělat opravdu velké kroky. Pokud máte potřebu změnit práci, udělejte to. Leden bude sloužit vám a vašim potřebám.

Ryby

Rok 2023 byl pro vaše hvězdné znamení opravdu náročný. S příchodem ledna byste měli mít jasnější představu o tom, kým jste a kým chcete být, což vašemu životu poskytne určitý směr. Využijte tento čas k naplnění svých přání, aniž byste se neustále snažili je zpochybňovat. Nyní, když jste se plně poznali, dopřejte si svobodu a uskutečněte své sny.

Zdroje: Vlasta.cz, Rafinery29, Allure

Související články