Modelka a moderátorka Iva Kubelková se narodila 8. května 1977 v Písku, kde také prožila většinu dětství. Když jí bylo čtrnáct, odstěhovala se s matkou do Prahy, kde později dokončila soukromou střední školu ekonomického zaměření. Dnes je z ní žena s titulem magistr, který získala v oboru Sociální a masová komunikace. 

Zlomový rok 1996

Ještě během studií přihlásila maminka Ivu Kubelkovou do soutěže Miss ČR, kde nakonec získala korunku první vicemiss. Ve stejném roce pak poznala svou první velkou láskou, kterou byl Jaromír Jágr.

Jejich příběh se začal psát v roce 1996 na večírku v Paláci kultury a láska vydržela tři roky. Tehdy se povídalo, že hokejista nebyl na vztah dostatečně zralý.

Zdroj: Youtube

Byli jen milenci

Po rozchodu s Jágrem Kubelková randila s automobilovým jezdcem Martinem Kolocem. Vztah ale skončil bouřlivým rozchodem. Server Expres uvádí, že modelka měla svého partnera během módní přehlídky přistihnout v převlékací kabince s jinou ženou. Nemělo to být navíc poprvé, co jí byl nevěrný. 

„Neznamená to, že bychom žili jako bratr a sestra. Ale pokud si partneři vyhovují jen jako milenci a nemají si o čem popovídat, je to špatné. Partner musí být člověk, se kterým si máte co říct, se kterým můžete probrat své starosti,“ prozradila k rozchodu Kubelková v roce 2002 v rozhovoru pro Story. 

Toho pravého poznala díky tatínkovi

Přestože Kubelková prožila několik nešťastných lásek, osudového partnera přece jen našla. Stalo se tak před dvaadvaceti lety vlastně náhodou. „Ivu jsem viděl poprvé na naší roubence, kam přijela se svým tatínkem, což byl můj kamarád. Dodneška si pamatuju, že měla bílé sportovní boty. Půjčila si koně a sama vyrazila na projížďku,“ má to architekt Georg Jirasek v živé paměti.

Dvě budoucí modelky?

Kubelkové a Jiraskovi se narodily dvě dcery. V roce 2004 přišla na svět Natálie, o pět let později pak Karolína. Starší dcera se před časem osamostatnila a žije se svým partnerem, známým zpěvákem a hercem Adamem Mišíkem.  

„Natálka sice odešla, ale zároveň se hodně osamostatnila díky občasné práci, přivydělá si modelingem, focením nebo spoluprací na sociálních sítích. Takže ona odešla s tím, že je opravdu komplet samostatná. Stalo se tak v jejích osmnácti letech a já jí od té doby nemusela dát ani korunu,“ říká Kubelková, která je na dceru moc pyšná. Natálie už má za sebou několik modelingových přehlídek a zkušenosti s modelingem má i mladší Karolína.

Modelka a ještě mnohem více

Iva Kubelková se neprosadila pouze jako modelka, ale také jako moderátorka, herečka, a dokonce i zpěvačka. Uváděla reality show Vyvolení, Sama doma či nyní pořad o celebritách Showtime. Zahrála si v seriálech Velmi křehké vztahy či Cesty domů a v roce 2020 vydala s kytaristkou Michalem Pavlíčkem hudební album Jak moc mě znáš. Rovněž byla účastnicí televizních show Tvoje tvář má známý hlas či StarDance.

Hotová idylka a harmonie

Iva Kubelková tak žije doma už jen s manželem a mladší dcerou, přesto v domě panuje stejná harmonie a o svém manželovi mluví Iva stále jako o panu Božském. „Najít v životě spřízněnou duši, se kterou můžete tvořit pár a vytvořit rodinu, je dar a já si ho vážím. A nikdo mi to nezkazí, přeji to všem,“ říká modelka. 

Přestože jsou spolu přes dvacet let, jakmile jsou jeden bez druhého, stýská se jim a těší se na sebe. Každé loučení pak doprovází zamilovaný polibek. „Myslím si, že drobnosti jsou důležité,“ stojí si za svým. 

Svatba? Tu ke štěstí nepotřebují

Mnozí se diví, že si pár po tolika letech společného života lásku nevyznal i před oltářem. Iva s Georgem ale svatbu ke štěstí nepotřebují a život „na hromádce“ jim vyhovuje. 

Moderátorka dokonce říká, že kdyby ji jednoho dne partner požádal o ruku, přemýšlela by, zda mu „ano“ říct, či nikoli. „Já mám prostě pocit, že když věci fungují, je dobré je neměnit,“ dodává modelka. 

Zdroj: vlasta.cz, csfd.cz, zeny.iprima.cz, kafe.cz, expres.cz, lifee.cz 

Související články