Jennifer Aniston

Americká herečka si ráno dává záležet na tom, aby bylo první jídlo jejího dne bohaté na bílkoviny a zasytilo ji na co nejdelší dobu. Nejčastěji má na menu jednu ze dvou variant. Buď avokádo s vajíčkem a kokosovým olejem, nebo ovesnou kaši s vyšlehanými bílky.

Když nemá na snídani moc času a potřebuje něco takzvaně do ruky, připraví si smoothie z ovoce a zeleniny, kam přidává také proteinový prášek.

Helena Vondráčková

Štíhlou figuru si celou svou kariéru udržuje i zpěvačka Helena Vondráčková, které zbývají necelé čtyři roky do kulaté osmdesátky. Pro magazín Aha+TV v minulosti uvedla, že snídá hlavně ovoce, mezi její oblíbenou kombinaci patří kiwi, ananas nebo banán.

Dále má doma dózu s různými druhy cereálií, oříšků a semínek a jednu lžíci této směsi si zamíchá do bílého jogurtu.

Dwayne Johnson

Americký herec je v posilovně jako doma, a pokud chce stále budovat a udržovat si svalovou hmotu, musí ji i dostatečně vyživovat. Nezanedbává ani snídani, která je skutečně bohatá a dopřává si ji už v časných ranních hodinách, protože velmi brzy vstává.

Na jeho talíři ráno najdeme vejce, libové maso, například bizoní, pro komplexní sacharidy doplňuje ovesné vločky s ovocem, jako je papája nebo borůvky. Jakousi druhou snídani má následně kolem desáté hodiny dopoledne. Ta sestává z kuřete se zeleninou a rýží.

Iva Kubelková

V rozhovoru pro Super česká modelka přiznala, že patří k lidem, kteří jedí nejvíc večer. Ráno prý nemá skoro hlad a moc nesnídá. Před pár lety ovšem natočila sérii videí Snídaně s Ivou Kubelkovou, kde představila několik svých oblíbených receptů.

Šlo o snídaně, které si dá, když udělá výjimku nebo které připravuje své rodině. Byl mezi nimi například ovocný koktejl s kokosovým mlékem, pohankovo-rýžové lívance nebo slané pórkové muffiny.

Emma Watson

Oblíbená britská herečka se celý život udržuje ve skvělé kondici a i ona si ráno dává pozor, aby přijala dostatek bílkovin a zdravých tuků, které se postarají o pocit nasycení na několik dalších hodin.

V minulosti se svěřila, že miluje mexickou kuchyni a ráda den začíná jakýmsi snídaňovým burritem. K jeho přípravě potřebuje tortillu, míchaná vejce, guacamole a salsu.

Kourtney Kardashian

Strava členky slavné americké rodiny Kardashianů je z 95 % veganská. Po jídle bez živočišných produktů jí bývá lehce, cítí se po něm skvěle a také má radost z menšího dopadu svého bezmasého jídelníčku na životní prostředí.

Snídani si nejčastěji vybírá z následujících pokrmů: avokádový shake nebo banánové smoothie s přídavkem veganského proteinu, borůvkový bagel s arašídovým máslem a džemem, skořicový toust, acai bowl.

Dara Rolins

V jídle je slovenská zpěvačku už řadu let konzistentní. Jak sama říká, nejí hlouposti, a proto se i v jedenapadesáti letech může pochlubit skvělou postavou a svalnatým bříškem.

Pro magazín Pre ženu prozradila, že si ráno dává buď nakrájené ovoce se směsí oříšků, kokosových lupínků, rozinek, superfoods a kvalitního kakaa, nebo si uvaří teplou pohankovou, případně ovesnou kaši, kterou si dochutí banánem.

Zdroj: vlasta.cz, Stars Insider, YouTube, Super.cz, Ahaonline.cz, Poosh, Pre Ženu, Rachael Attard, Business Insider, Byrdie

Související články