Ženy a dívky po celém světě braly útokem kadeřnické salóny a žádaly sestřih takzvaně „na Jennifer“. Ten se vyznačoval mikádem, postupně sestříhaným kolem obličeje, a pěšinkou uprostřed hlavy. Samotnou herečku úspěch této trendy vlasové kreace překvapil. Kadeřník, který ji má na svědomí, totiž tehdy údajně nebyl zcela při smyslech. "Vlasový stylista Chris McMillan byl zhulený, když mi ten účes dělal. Byl totálně na šrot. Skvěle se bavil, měl fén a byl kreativní, ale nepřemýšlel nad tím, že si ho budu muset česat i sama,“ prozradila po letech Jennifer během The Graham Norton Show, čímž naznačila, že údržba takového sestřihu v domácích podmínkách nebyla vůbec jednoduchá. Je tak dost dobře možné, že podobně se svými vlasy zápolily i ženy, které se do Aniston stylizovaly.

Zdroj: Youtube

Trend stojících bradavek

Kromě vlasů byla ale Jennifer Aniston trendsetter ještě v jiné věci – ukázala, že nechat prosvítat bradavky je zcela normální a přirozené a rozhodně to není něco, za co by se žena měla stydět, nebo to snad ještě nedej bože skrývat. "Čudlíky“ neustále v pozoru dávala na odiv už jako seriálová Rachel Greenová a pokračuje v tom dodnes. Díky tomu je považována za jakéhosi předskokana světového hnutí za osvobození bradavek (v originále #freethenipple).

Taková jsem, taková je příroda

Sama herečka ale humbuk kolem svých prsou nechápe a upřímně se diví, že se nad jejím nonstop ztopořeným dekoltem po tolika letech ještě vůbec někdo pozastavuje. „Vlastně nevím, co na to říct. Prostě to tak je. Je to příroda. Taková zkrátka moje prsa jsou. Taková jsem já. A rozhodně si nestěžuju. Od puberty to tak je,“ sdělila Aniston pro magazín Vogue s tím, že se za svá ňadra rozhodně nehodlá stydět, jak jí v minulosti bylo mnohými naznačeno. Ze tento přístup můžeme „bejvalce“ Brada Pitta jedině zatleskat.

Zdroj: vlasta.cz csfd.cz who.com.au