Slavné krásce a majitelce legendárního pozadí, které má dokonce pojištěné na horentní sumu, by její věk nehádal snad nikdo. Sama však přiznala, že udržet pleť bez větších vrásek a pigmentových skvrn je poměrně fuška. Sluníčku svoji kůži příliš nevystavuje, raději sáhne po samoopalovacích krémech, a pružnost pokožky trénuje pravidelnými ledovými masážemi kostkami ledu.

Ty nejenže zpevňují a vypínají pleť, ale také výborně působí na oteklé oči po probdělé noci, případně jsou vhodné místo podkladové báze pod make-up, který pak k pleti krásně přilne. Zpěvačce však k mladistvému vzhledu určitě pomáhá i láska.

Zdroj: Youtube

Začátkem letošního roku se totiž v Las Vegas provdala za svoji staronovou lásku Bena Afflecka. S hercem randila už v letech 2002 až 2004 a zasnoubení byli už tehdy. Ke svatbě ale před dvaceti lety nedošlo a pár se rozešel. Letos dvojice, které se mezi fanoušky přezdívá „Bennifer“, před zraky svých pěti dětí složila reparát a splnila si vše, po čem kdy toužila.

„Měli pravdu, když říkali, že vše, co potřebuješ, je láska. Jsme vděční, že toho máme tolik. Novou úžasnou rodinu, pět skvělých dětí a život, na který jsme se vždycky těšili,“ prohlásila dojatě Jennifer, která úředně přejala Benovo příjmení. Cesta do náruče osudového muže byla ale trnitá.

První svatba, vykutálený číšník i soudní spory

První láskou hispánské zpěvačky byl číšník Ojani Noa, s nímž začala randit v dubnu 1996. Po deseti měsících se rozhodli vzít. V té době bylo JLo osmadvacet let a právě budovala hereckou kariéru. Hrála hlavní roli ve filmu Selena a stala se první latinskoamerickou hvězdou, která za film kasírovala milion dolarů. Poté začala uvažovat i o pěvecké dráze. Manželství po roce ztroskotalo a vykutálený číšník se vztah s hvězdou snažil zpeněžit. Soudní spory nebyly výjimkou. Právníkům zpěvačky se podařilo zastavit vydání jeho připravované knihy.

Druhá svatba po sedmiměsíční známosti

V roce 1999 randila Jennifer s americkým rapperem Diddym. Chodili spolu dlouhé měsíce, o svém vztahu ale veřejně nemluvili. Rozešli se v únoru 2001. Lopez však nezahálela a během natáčení videoklipu ke své písničce Love Don't Cost A Thing se vzápětí seznámila s Chrisem Juddem. Provdala se za něj po sedmiměsíční známosti. Manželství jim dlouho nevydrželo a rozešli se v květnu 2002, o rozvod pak požádali v lednu 2003.

Ben Affleck poprvé i sňatek po dvou měsících

V té době Jennifer poznala Bena Afflecka a láska začala vzkvétat. Přerostla až do zásnub. Ke svatbě však nedošlo a pár se v roce 2004 rozešel. Poté co Lopez odvolala svatbu s Affleckem, se 5. června 2004 pouze po dvou měsících randění vdala za zpěváka Marca Anthonyho. Po čtyřech letech manželství porodila dvojčata – chlapce Maximiliana Davida a holčičku Emme Marii. Vztah ale opět nevydržel. Rozešli se v roce 2011, oficiální rozvod pak proběhl v červnu 2014.

Jak na běžícím páse

Jak se zdá, hispánská kráska šla ze vztahu do vztahu. Hned po rozchodu s manželem v roce 2011 se totiž začala vídat s tanečníkem Casperem Smartem. Vztah se rozhodli ukončit v době, kdy se Jennifer rozváděla. Poté však zjistili, že bez sebe nemohou být, a vídali se dál. Definitivně to ukončili v roce 2016.

Diamantový prsten a konec i začátek vztahu

A v listopadu 2016 nastupuje na pouhé dva měsíce na scénu kanadský rapper Drake. Ten se s Jennifer stihl pochlubit jednou fotkou na Instagramu a byl konec. Už v únoru 2017 ale byla zpěvačka opět zamilovaná. Tentokrát se tulila k bývalému profi baseballistovi Alexi Rodriguezovi, který jí na pláži na Bahamách dokonce navlékl obří diamantový zásnubní prsten v hodnotě 23 milionů korun. Oba si však zavčas uvědomili, že jim to klape lépe jako přátelům než milencům, a veselku odvolali. A pak se znovu objevil Ben a (prozatímní) konec příběhu už známe…

Zdroj: vlasta.cz profimedia.cz usmagazine.com people.com usatoday.com

Související články