Herec Jiří Langmajer se narodil 3. června 1966 v Plzni do muzikantské rodiny. K herectví se dostal už během studií na Konzervatoři Praha, protože ho režisér Karel Smyczek obsadil do televizního seriálu Třetí patro.

Postupně se vypracoval v oblíbeného seriálového i filmového herce. Sám o sobě říká, že vždy byl nejlepší v tzv. „poprcávání“, tedy v milostných scénách, kterých si za svou kariéru ve filmech či seriálech „střihl“ skutečně mnoho. Časem se ale snaží svou kariéru směřovat jiným, vážnějším směrem.

První manželka byla velmi tolerantní

Jeho první manželkou byla učitelka Kamila Langmajerová, která přivedla na svět dcery Julii a Terezu. I když mu ale doma dělala zázemí, starala se o dcery a milovala ho, on jí nedokázal být věrný.

Kamila ale byla velmi tolerantní a nad mnoha jeho zálety zavírala oči. Langmajer se navíc z několika tajných románků i šikovně vymluvil – jednou ho zdržela práce, jindy zase sportovní aktivity. Úlety si měl užít s herečkami Ivanou Jirešovou nebo Mášou Málkovou.

Zdroj: Youtube

Faltýnová mu zamotala hlavu

Jeho nejznámější milenkou byla ale určitě modelka Petra Faltýnová. S tou se herec seznámil během křtu jejího kalendáře. Vůbec mu nevadilo, že je stále ženatý, a neřešil ani to, že je vdaná i Faltýnová, a to za podnikatele Simona Štekla.

Možná by se jim románek podařilo utajit, kdyby je společně nenačapali bulvární novináři. Podnikatel pak neměl s modelkou slitování. 

„Přišel jsem Petře na opakovanou nevěru. Podávám žádost o rozvod. Takové věci odpouštět neumím,“ řekl Štekl v rozhovoru pro iDnes. Faltýnová tehdy doufala, že po zemětřesení v manželství zůstane s Langmajerem, jenže tomu se postupně zprotivila. Nejspíš s ní ani vztah nikdy neplánoval, jen si chtěl užít další dobrodružství. 

Rozvod po třiadvaceti letech

Ačkoli manželství s učitelkou Kamilou ustálo mnoho jeho románků, ten poslední už ne. Langmajerovi to ale nevadilo, protože od začátku cítil, že je herečka Adéla Gondíková tou pravou. S manželkou se rozvedl a s Adélou začal žít. Začátky ale byly pro oba velmi těžké. 

Závislost na lécích

Stres, spousta práce a také často dvojí život ho značně vyčerpávaly. Postupně se tak stal závislým na prášcích na spaní. Trápily ho také deprese, kvůli kterým býval i na své nejbližší arogantní, zlý a jinak nepříjemný.

Měl i stavy, kdy s lidmi nedokázal komunikovat, protože nevěděl jak. Nakonec se rozhodl vyhledat psychiatra. Sám začal cítit, že pokud to neudělá, o Gondíkovou přijde.

VIDEO: Klikněte na instagramové video níže a podívejte se, jak vtipná dvojka Jiří Langmajer a Adéla Gondíková jsou.

Už po prvním sezení s psychiatrem Jiří cítil, že udělal dobře. Tehdy mu došlo, že je třeba o všem otevřeně mluvit, protože psychické nemoci jsou v naší společnosti tabu a plno lidí si vůbec nedokáže připustit, že má nějaký problém. 

Kouba se žení

Jiří Langmajer se po boku Adély Gondíkové změnil k nepoznání, naučil se bojovat se svými démony a tím se stal pro herečku lepším partnerem. V roce 2019 se pak vzali v rodinném prostředí sportovního areálu v Kostelce u Křížku.

Svatba byla velkolepá s mnoha hosty. Po ní následoval koncert skupiny J.A.R. s názvem Kouba se žení. Ten má samozřejmě spojitost s rolí svobodníka Kouby z filmu Copak je to za vojáka, kterou si Langmajer před lety zahrál. 

Našel vnitřní klid

Dnes žije Jiří Langmajer život, který ho naplňuje. S Adélou Gondíkovou by nejraději trávil každou volnou chvilku. Jakmile má delší natáčení v zahraničí, oba se kvůli tomu trápí.

Zamilovanost z nich čiší i po mnoha společných letech. Herec to s manželkou navíc umí a moc dobře ví, jaké lichotky ji nejvíc potěší. 

„Co je na Adéle nejhezčí? Že i když je nenalíčená, je krásná. Na rozdíl od jiných žen. Na ní je nejhezčí, že je přirozeně krásná. A že to nemusí dohánět tím, čím to dohání 80 % žen,“ prozradil herec webu lifee.

Zdroj: vlasta.cz, lifee.cz, csfd.cz, extra.cz, aha.cz, kafe.cz 

Související články