Herec Jiří Macháček se v posledních týdnech objevuje především v seriálu České televize, který se zabývá paranormálními jevy a událostmi, které nejdou logicky vysvětlit. A jak sám prozradil, seriál mu na tyto záhadné věci poskytl zcela nový pohled.

„Čím dál víc si uvědomuju, že ten paranormální jev je vlastně člověk,“ řekl o svém novém projektu To se vysvětlí, soudruzi, na kterém pracoval společně s Janem Cinou. Dokonce společně více než půl roku bydleli v karavanu, ve kterém se natáčelo. 

Zdroj: Youtube

Nemyslím si, že by bylo něco ve vesmíru, co by se nakonec nedalo nějak vysvětlit. Myslím si – a v tom s tou postavou, kterou hraju, souhlasím – že se dá po čase, po nějakém bádání, nakonec vysvětlit všechno. A v zásadě ten nejparanormálnější jev je existence lidské rasy na planetě,“ zafilozofoval si v Show Jana Krause Jiří Macháček.

Avšak určité záhady, které nelze jednoduše vysvětlit, podle Macháčka přesto existují. V minulosti si totiž nechal vypracovat horoskop, který mu předpověděl, že bude mít komplikace ve vztahu s matkou a že své druhé domovské hnízdo objeví v jihovýchodní Asii.

To se mu nakonec skutečně splnilo a v ten moment si uvědomil, že něco mezi nebem a zemí opravdu existuje.

„Když jsme si pak vystavili domeček v Thajsku, tak tam tak stojím a kouřím a říkám si, ježišmarjá, vždyť on to vlastně předvídal… Nevím, kde ten horoskop je teď, ale ještě ho někde budu mít,“ popisuje zpěvák a dodává, že i když se jeho předpověď do jisté míry naplnila, ve skutečnosti se tomu zdráhá věřit.

Zdroj: Vlasta.cz, pořad Show Jana Krause, TV Prima

Související články