Kamila Střihavku známe především jako oblíbeného rockového zpěváka a nezapomenutelného představitele Ježíše v kultovním muzikálu Jesus Christ Superstar. Pro tuto roli byl ideálním adeptem i pro své dlouhé vlasy, bez nichž si ho už ani nedokážeme představit. „Když jsem byl mladý, tak to byl určitý vzdor vůči společnosti a vymezení se,“ říká o své bujné hřívě. „A teď je to to samé, protože v tomhle věku už je to zase nepatřičné. A proto si to nechávám,“ prozradil zpěvák, který letos v lednu oslavil osmapadesáté narozeniny.

Zdroj: Youtube

Na vrcholu díky roli Ježíše

Právě hlavní role v muzikálu Jesus Christ Superstar ho vynesla na výsluní. Cesta to však nebyla nijak jednoduchá, jelikož na jevišti společně s kolegy trávil šest dní v týdnu po dlouhé čtyři roky. „Byli jsme mladí a ten sukces nás strašně nakopával. Byli jsme taková zvláštní komunita lidí. Dnes by se použil výraz, že jsme žili ve své bublině. Vznikaly tam nové hudební projekty, rodily se nám tam děti, vznikaly nové partnerské vztahy a já sám jsem tam udal osm štěňat. Bylo to krásné období a hodně nás to motivovalo. Nebyl čas na odpočívání,“ vzpomíná na své kariérní začátky Kamil, který je dnes hrdým otcem dvou dospělých dcer.

Související články

Dcerám zakázal přivést domů muzikanta

Dle svých slov je vychovával přísně, ale s láskou. Když potom dcery dospěly a začaly koukat po klucích, neměl s tím žádný velký problém. Jen jim vždycky kladl na srdce, aby si nenabrnkly muzikanta a už vůbec ne bubeníka. Jenže osud tomu chtěl jinak. „A tak si starší Evička přivedla domů bubeníka. (syna Davida Kollera ze skupiny Lucie, pozn. red.) Po pár týdnech a měsících jsem si ho ale tolik zamiloval, že jsem mu jednou tak trochu otcovsky řekl, že je takový můj nikdy nenarozený syn. A ta moje dcera se na mě podívala a řekla, ale tati, on už tatínka má,“ zavzpomínal se smíchem.

Související články

Na roli dědečka je hrdý

Dnes je Kamil Střihavka hrdým dědečkem dvou vnoučat, s nimiž rád podniká lumpárny. „Jsem aktivní děda a taky mazlivý,“ prozradil rocker a dodal, že na rozdíl od některých kolegů, kteří se stydí za to, že už jsou dědky, to on považuje za krásné a radostně to křičí do světa.

Zdroj: vlasta.cz FTV Prima