Bílá je nádherná barva, která symbolizuje čistotu, ale není jednoduché ji nosit. Své o tom vědí mnohé módní ikony, které v minulosti výběr barvy a potažmo i střihu nezvládly. Letošní Karlovy Vary ale zatím žádné vyložené módní faux paux nezažily, právě ani v případě této senzační barvy, která přidává na objemu. Pojďme si představit odvážné celebrity, které tuto minimalistickou barvu vynesly s grácií.

Zdroj: Youtube

Dokonalá figura

Hned při úvodním ceremoniálu nakráčela na červený koberec celá v bílé například herečka Lenka Vlasáková. Její jednoduchá módní kreace vzbudila obdiv, splývavé šaty s výstřihem do V a prostřihy na rukávech daly vyniknout její štíhlé postavě.

Šik

Pozadu nezůstala ani herečka Tereza Ramba, kterou vídáme ve večerní róbě jen málokdy. Možná proto, že propaguje svůj snímek Deník alkoholičky, vyšvihla se na zahájení tak, že by strčila do kapsy nejednu zahraniční módní ikonu. V nádherných šatech se spadlými rameny a vlečkou vzala všem přítomným dech.

Letní romance

Herečka Elizaveta Maximová vsadila na méně okázalý look a na červeném koberci defilovala v letním modelu šatů s vlečkou přes jedno rameno a s možná trochu zbytečným volánem. Neurazila, ale ani nenadchla.

Exotika

Bývalá modelka, designérka a exmanželka miliardáře Marka Dospivy Eliška Dospivová pojala svoje vystoupení na MFF v Karlových Varech jako vždy velmi okázale a oblékla sexy model dotažený zvláštním turbanem.

Etno look

Na módní přehlídku návrhářky Beaty Rajské na Tržní kolonádě přišla v bílém sopranistka Lenka Graf. Krajkové šaty v lehkém etno stylu doplnila zajímavými náušnicemi a kabelkou s řetízkem.

Zapůjčeno od mužů

Na party BigBoard se to celebritami jen hemžilo, takže není divu, že jsme na akci zaznamenali také modelku Simonu Krainovou. Ta oblékla bílý pánský kalhotový oblek na holé tělo a jako kontrast zvolila černé sluneční brýle a střevíčky na možná až příliš robustní platformě.

Plisé

Mnoho známých tváří si nenechalo ujít večírek společnosti L’OR v karlovarské restauraci Varyo, kde se představovaly novinky ze světa kávy této luxusní značky.

Vdova po režisérovi Jiřím Menzelovi a známá producentka a podnikatelka Olga Menzelová přišla jako jedna z mála ve světlých plisovaných šatech jinak velmi jednoduchého střihu.

Ve dvou řadách

To fitness instruktorka Hana Kynychová vsadila na extravaganci v šatech s dvouřadým zapínáním, které evokovaly pánský styl, ale přitom působily zatraceně žensky. 

Ultra mini

V podobném stylu jako Simona Krainová přišla na večírek Moët & Chandon modelka Aneta Vignerová. Pouze s tím rozdílem, že její jakoby pánský oblek nevsadil jen na polorozepnutý košilový díl, ale i na extra mini délku. Masivní černé střevíčky ale obuly obě modelky téměř totožné. 

Kolem krku

Na stejné akci nemohla chybět ani modelka a zakladatelka stejnojmenného nadačního fondu Veronika Sovadina Kašáková v zajímavém bílém modelu, který zdobil robusní nákrčník.

Uvidíme, zda výše zmíněné dámy v průběhu festivalu od bílé upustí, nebo pojedou na sněhové vlně až do konce.

Na všechny působivé modely se podívejte do fotogalerie. Které dámě to podle vás nejvíce slušelo?

Související články

Zdroj: Vlasta.cz Profimedia