My vám dnes chceme představit 9 žen v odvážných róbách, které mnohé odhalily a zaslouží si zvednutý palec alespoň za odvahu, i když stylisté by v mnoha případech zaplakali. Ač se letošní filmové premiéry nenesou v duchu odhalených pozadí a klínů, o výstřihy až k pupíku nouze není.

Zdroj: Youtube

1. Eliška Křenková

Při slavnostním zahájení mnohé šokovala herečka Eliška Křenková, která na červeném koberci předvedla model, v němž vypadala jako nahoře bez. K černé sukni totiž zvolila miniaturní top tělové barvy, který těsně obepínal její útlou postavu a přidržovala ho jenom jediná mašle.

2. Adéla Štroffeková

Na party luxusního šampaňského Moët & Chandon se odvázala aktuální Miss Czech Republic Adéla Štroffeková, která vynesla černé šaty od Anamé. Ty byly velmi rafinované! Modelka vypadala zepředu skoro jako jeptiška, odhalená záda odhalující téměř vše ale signalizovala pěknou dračici.

3. Kateřina Mátlová

Zpěvačka, která vystupuje pod uměleckým jménem Kate Matl, je známá tím, že nosí velmi ráda provokativní modely, často až na hranici kýče. Na party UniCredit Bank však dokázala, že umí být sexy, ale zároveň i elegantní. Ve světlých minišatech s dlouhým rukávem a řasením působila křehce, hluboký výstřih až k pupíku však starou známou Kate nezapřel.

4. Veronica Biasiol

Kontroverzní influencerka Veronica Biasiol, o které se často psalo v souvislosti s bouřlivým rozchodem s pokerovou hráčkou Barborou Mlejnkovou, ukázala všem velmi ploché břicho v měděné splývavé róbě. A nebyla by to ona, kdyby dostatečně nepoutala také na poprsí.

5. Lenka Limberská

Modelka Lenka Limberská se na party známé banky doslova blýskla ve zlatých extravagantních šatech s hlubokým výstřihem. Některé z přítomných zaujala také dlouhým zapleteným copem ve stylu ruských careven.

6. Andrea Verešová

To by ani nebyla ona, aby nešokovala odhaleným tělem. Slovenská modelka Andrea Verešová zvolila na party banky antickou řízu, která skrývala v jistých partiích jen to opravdu nejnutnější. Ač už dávno nepatří mezi nejmladší z nejmladších, Andrea stále provokuje a nutno podotknout, že co se týče figury, může si dovolit téměř vše.

7. Daniela Zálešáková

Polyamorní modelka Daniela Zálešáková podpořila své vnady v černých krajkových šatech korzetovým živůtkem a bylo vymalováno. Nikdo se jí nedíval do jejích tmavých očí ani neobdivoval dlouhé štíhlé nohy, zraky byly upřeny do výstřihu.

8. Taťána Makarenko

Prezidentka národní soutěže krásy Miss Czech Republic a bývalá ukrajinská modelka Taťána Makarenko oblékla splývavou róbu v tělové barvě ozvláštněnou stříbrnými ornamenty v oblasti prsou a klína. Model, ač vše zahaloval, působil až příliš eroticky a v mužích jistě vyvolával nemravné představy.

9 Nikol Kouklová

Herečka a manželka herce Karla Heřmánka ml. Nikol Kouklová šlápla na party známé banky vedle. Dlouhé černé kalhoty by nebyly až takový problém, ale průsvitný top s perlami dost nelichotivě obepínal křivky, které nemá jinak sympatická dáma dokonalé.

Prsa se jí drala zpod krátkého topu spodem ven a nevypadalo to, že by šlo o záměr. Korunu všemu nasadila kýčovitými brýlemi.

Související články

Zdroj: Vlasta.cz, Profimedia