Kovové blyštivé materiály jsou nedílnou součástí slavnostních kolekcí, ale nosí se i v rámci běžných outfitů. Nebyl by to ten správný filmový festival, kdyby se to v hledišti, u baru, na kolonádě či na přehlídkovém mole neblýskalo stejně jako v záři reflektorů.

Zdroj: Youtube

Pojďme se na ty, co se nestydí zaujmout na první dobrou, podívat zblízka.

Ledová královna? Kdeže…

Zajímavý model vynesla přítelkyně hokejového esa Jaromíra Jágra, modelka Dominika Branišová, když dorazila na módní přehlídku návrhářky Zuzany Lešák Černéextravagantních kovových šatech z její dílny. Výrazné řasení a sklady si může subtilní modelka dovolit, střih dal vyniknout jejím štíhlým nohám a odhalil také ramena a dekolt.

Místo rudé stříbrné odhalení

Kovové odlesky jsme zaznamenali také na letošní party Campari Red Passion Night, kde většina dam dodržela předepsaný dress code a oblékla červeno-černou barevnou kombinaci. Avšak výjimky se najdou vždy… Třeba violoncellistka Terezie Kovalová dorazila v lesklé stříbrné róbě s kápí a holými zády.

Nečekaní návštěvníci

Kovovými materiály a třpytkami se to jen hemžilo také na dlouho očekávané módní show návrhářky Debbie Brown. Mezi diváky nechyběl zpěvák Sámer Issa, který pojal akci po svém a dorazil v černém saku, ke kterému oblékl lesklé zlatavé kalhoty.

Všechny ovšem překvapil doprovodem, přišel totiž ruku v ruce s kontroverzní Charlotte Štikovou, jež má údajně podle její matky problémy s drogami. Charlotte nasoukala své o 60 kilo lehčí tělo do upnutých šatů ve stylu dominy, s extra vysokým stehenním rozparkem, slzičkovým dekoltem a šifonovými rukávy.

Bratři v topu

Na akci se objevily také další celebrity opředené skandály, třeba zpěvák Jan Bendig a jeho bratr, herec Marsell Bendig. Především první jmenovaný je známý svojí zálibou v módě, proto není divu, že se u příležitosti módní show oblékl do průhledného brnění à la top, a vystavil tak na odiv své tělo. Podobný styl topu ukrýval pod zeleným oblekem i jeho bratr Marsell.

Přišla bez psí smečky

Do stylingu se jako vždy obula také česká Barbie, zpěvačka Gabriella Jiráčková, která přišla na módní show ve flitrovaných minišatech a stylové dvoubarevné paruce, ve které připomínala filmovou postavu Cruelly ze 101 dalmatinů.

Diskotéková kreace

Dress code na stejné módní show dodržela také modelka Nikol Švantnerová, která oblékla šaty své oblíbené návrhářky ve stylu disco koule. Model byl posetý stříbrnými nitkami a měl velmi výrazné ramenní vycpávky, útlá Nikol tak působila robustněji než kdy jindy.

Proporčně byl outfit dokonale vychytaný, neboť střih šatů dal vyniknout gazelím nohám v minimalistických střevíčkách na jehlách.

Související články

Zdroj: Vlasta.cz, Profimedia