Československý večer ve velkém stylu

Třetí večer soutěže StarDance se nesl v duchu česko-slovenských hitů. Všechny taneční páry měly za úkol vybrat si sobě nejbližší píseň, na kterou předvedou taneční číslo. Ivana Chýlková a Jan Tománek, kterým diváci poslali nejméně hlasů na postup, si pro svůj tanec zvolili hit Jezdím bez nehod.

Zdroj: Youtube

Během takzvaného potanečního rozhovoru se Jan Tománek přiznal, že už od mládí miluje motorky a rychlou jízdu. Ještě v době, kdy nevlastnil řidičský průkaz se prý vydal na dlouhou cestu do Chorvatska. Následně si společně s taneční partnerkou Ivanou Chýlkovou vyslechl slova kritiky a od poroty získali pouhých 15 bodů.

Dojemné loučení

Vyřazování bylo jako vždy napínavé, nervozita by se dala krájet a páry do poslední chvíle nevěděli, na koho los padne. „Mrzí mě, že jsme nepostoupili do dalšího kola, těšila jsem se na paso doble, ale jsem šťastná, že jsem si tady mohla zatančit. Tanečně jsem nezažila lepší období. A ty věkové rozdíly! Jsou tady lidé o hodně mladší, jsem ráda, že jsem aspoň to první kolo přežila,“ řekla Ivana Chýlková, která se rozhodla, že svému partnerovi předá i vlastní cenu za tanec.

Tím dárkem byla zlatá soška tanečníka, kterým podle jejích slov Jan Tománek skutečně je. „Měl jsem možnost poznat spoustu nových zajímavých lidí, byla to pro mě výzva, děkuju za každou minutu, kterou jsem tady strávil. Vždycky jsem měl štěstí na holky a tady to nebylo jinak. To, jak jsme se prosmáli tím vším a s jakou noblesou to proběhlo, za to děkuji,“ řekl v závěrečné řeči Jan Tománek.

Diváci s vyřazením počítali

A podle některých diskutujících na sociálních sítích to bylo jasné. Někteří dokonce veřejně napsali, že s tím, že vypadne herečka Ivana Chýlková počítali. „Mě to vůbec nevadí, dalo se to čekat, byla nejslabší,“ napsal jeden z diskutujících na Instagramu. „Čekal jsem, že vypadne cukrář, ale paní Chýlková tam taky neměla co dělat,“ znělo v jiném komentáři. Podle dalších reakcí se někteří začali dohadovat i o tom, že výsledky soutěže jsou již dávno známé a hlasování diváků je proto zcela zbytečné.

Smutné loučení na závěr

A jak bývá zvykem během každého vyřazování, ani nyní nechybělo závěrečné loučení tanečních párů, kteří postoupili do dalšího kola. Ačkoliv si Ivana Chýlková přála rozlučkovou písničku veselou, slzy smutku někteří zadržet nedokázali. V dalším díle StarDance se tak můžeme těšit na osm postupujících, kteří budou znovu bojovat o přízeň diváků.

Zdroj: Vlasta.cz Instagram Česká televize

Související články