O Kláře Trojanové se v posledních měsících psalo především v souvislosti s rozpadem manželství s hercem Ivanem Trojanem, s nímž byla ve svazku od roku 1992. Společně vychovali čtyři syny.

První informace o tom, že jejich manželství začíná krachovat, se objevily v médiích na konci roku 2022. Dle zdrojů to byla právě herečka, která jako první podala žádost o rozvod.

Poté se měla z rodinného sídla v Košířích přestěhovat do vlastního bytu na Smíchově. Ivan Trojan v domě zůstal sám, pouze se svým psem.

Zdroj: Youtube

V jednom z rozhovorů Klára Trojanová, rozená Pollertová, přiznala, že rozvod byl to nejtěžší, čím si mohla projít. Sužovaly ji deprese i pocity selhání. Přesto svého rozhodnutí nelituje. Situace jí dodala nadhled a přinesla do života nový náboj. Dokonce se přednedávnem ukázala na veřejnosti po boku nového muže.

Vrací se k herectví, přibírá zpěv

Přestože Klára Trojanová zářila na televizních obrazovkách už jako malá, po narození synů herectví odstavila na vedlejší kolej. „Měla jsem zhruba dvanáct let pauzu a teď se pomalu vracím, ale není to až tak jednoduché,“ svěřila se sympatická herečka, která se nyní rozhodla hereckou kariéru obohatit i o zpěv. K tomu se však dlouhou dobu musela přemlouvat a to pravé nakopnutí přišlo právě nyní.

A kdyby nebylo zpěvačky Báry Basikové, zřejmě by se k této aktivitě neodhodlala nikdy. „Připadám si pořád trochu nepatřičně, když o tom mám mluvit, ale ano, zpívám,“ prozradila Klára v Show Jana Krause.

„Nakázala mi to nekompromisně Bára Basiková. Já jsem chodila jen tak si pozpěvovat ke své učitelce zpěvu, ale Bára mi řekla: Hele, to si nebudeš zpívat jen tak pro sebe, to pak nemá vůbec smysl. A pozvala si mě do svého recitálu. A řekla mi, že v tom budu pokračovat. Takže se mě takhle ujala a bylo to moc hezké. Ale nejsem zpěvačka,“ svěřila se.

Nicméně už měla možnost zpívat v divadle, a to konkrétně v poetické inscenaci, která mapuje životy básníka Bohuslava Reynka a jeho manželky, básnířky Suzanne Renaud. Klára ztvárňuje právě postavu Suzanne.

Zdroj: Vlasta.cz, pořad Show Jana Krause, TV Prima

Související články