Když na to máš, tak to ukaž, je heslo, kterým se některé krásky při výběru outfitu řídí. Rozhodně na tom není nic špatného, pokud je zachována míra vkusu a z rafinovaného se nestane prvoplánový. Přehlídkou více či méně odhalených kousků kůže je i současný filmový festival v Karlových Varech. Ten začal v pátek odpoledne slavnostním zahájením. Během víkendu se kromě promítání a předávání cen uskutečnily také party, na které vyrazily slavné osobnosti.

Zdroj: Youtube

Průstřihy rafinované i jednoduché

Do růžové se zahalila, nebo spíše zašněrovala, česká modelka Karolína Mališová, která vypadala téměř až orientálně. Šaty butiku Elisabetta Franchi větším kusem látky zakrývaly pouze poprsí, zbytek horní části těla bylo jen jako kdyby omotáno pruhy látky. Velice odvážný model doplňovala dlouhá sukně, která tak z velice riskantního modelu nakonec udělala akorát tak rafinovaný. Podobnou cestou se vydala i topmodelka Andrea Verešová, která sáhla po černých sametových šatech od slovenské návrhářky Jany Pištějové. Na rozdíl od růžových šatů mladé modelky byly ušity z mnohem více látky, ale paradoxně odhalovaly více. Výstřih sahající až k pupíku zvýraznil dokonalé poprsí a dlouhá sukně podtrhovala štíhlou siluetu této bohyně.

Na černou a hluboký výstřih vsadila další modelka, Karolína Kokešová, kterou oblékla návrhářka Hermine. Její šaty byly ještě poseté flitry a kromě výstřihu se pyšnily i vysokým rozparkem, který sahal až ke slabinám Kokešové.

Na druhé straně škály se pak ocitla topmodelka Pavlína Pořízková, která přicestovala na festival z Ameriky, kde dlouhodobě žije. Na UniCredit Bank večírek oblékla splývavé bílé šaty, s jedním rukávem a průstřihem na boku. Z jednoduchých šatů se tak rázem stal originální kousek, ve kterém vypadal Pořízková jako antická bohyně.

Čím výš, tím líp?

Průstřihy v kombinaci s růžovou zvolila i modelka Nikola Schicková. Šaty od návrhářského dua Poner reflektovaly nejen módní střih, ale i barvu, byly velice odvážné a nezůstal tu prostor ani pro spodní prádlo. Oproti tomu její doprovod zvolil šaty, které kromě odvážného střihu byly také transparentní a nezbylo zde příliš místa pro fantazii. Celkový dojem by pomohl zjemnit jiný účes.

Odvážných outfitů se manželka slavného fotbalisty rozhodně nebojí. I napodruhé vynesla model sourozenců Ponerů, který by se dal nazvat chytrá horákyně. Šaty transparentní barvy budily dojem, že je modelka jen ve spodním prádle, ale opak je pravdou. Šaty doplnila legendární "birkinkou".

Zatímco někdo sázel spíše na horní část těla, jiné dámy se rozhodly dát na odiv své výstavní nohy. Pro rozparek se rozhodla Andrea Sestini Hlaváčová, Ornella Koktová či Lenka Limberská.

Podívejte se v galerii i na další zajímavé outfity plné výstřihů, průstřihů a rozparků!

Zdroj: Vlasta.cz

Související články