Zlata Adamovská a Petr Štěpánek

Přestože pracovně se v minulosti sešli několikrát, jiskra přeskočila až po padesátce. Spojilo je natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnili pár. Oba v té době prožívali v soukromí těžké chvíle. V roce 2010 se Zlatě Adamovské rozpadlo manželství s Radkem Johnem, když vyšlo najevo, že má nemanželskou dceru. V roce 2013 se herečka zasnoubila s Petrem Štěpánkem, který ji o ruku požádal na safari v Africe. Ještě v témže roce se konala tajná svatba.

Zdroj: Youtube

Iva Janžurová a tajemný muž

Dlouholetým partnerem herečky Ivy Janžurové byl Stanislav Remunda, který ale v roce 2012 ve věku 84 let zemřel. Kdo by si myslel, že herečka ve svém věku už na lásku rezignuje, spletl by se. V roce 2018 dokonce v jednom z rozhovorů uvedla, že v jejím životě je nový muž a že je opět zamilovaná. Herečce bylo v té době už šestasedmdesát let. Podrobnosti o své lásce ovšem neprozradila.

Jitka Sedláčková a Pavel Töpfer

Láska na prahu šedesátky byla pro herečku Jitku Sedláčkovou jako blesk z čistého nebe. Před třemi lety se dala dohromady s o dvanáct let starším restauratérem Pavlem Töpferem, který je bratrem herce Tomáše Töpfera. Od té doby září štěstím a zamilovanost z ní čiší na sto honů. Dokonce snad měly proběhnout i zásnuby a spekulovalo se, že se tajně v zahraničí uskutečnila i svatba. Potom ale Jitka Sedláčková uvedla, že by se „něco“ mohlo odehrát 18. března na její narozeniny. V tu dobu by se jí prý svatba líbila. 

David Hasselhoff a Hayley Roberts

Romance hvězdy Pobřežní hlídky a jeho o osmadvacet let mladší manželky začala v roce 2011, když bylo herci 59 let. David Hasselhoff tehdy zavítal do obchodu, kde pracovala jako prodavačka, a ona ho požádala o společnou fotografii. I přes velký věkový rozdíl se v roce 2018 vzali. S žádostí o ruku nejprve herec váhal, protože si myslel, že by jeho partnerka mohla být šťastnější s někým mladším.

Veronika Žilková a Josef Holomáč

V roce 2022 byla česká herečka velmi zaskočená tím, když jí její manžel Martin Stropnický v březnu oznámil, že se chce rozvádět. A to dokonce e-mailem. Už v září se ale herečka dala dohromady s mužem, se kterým je jí zase dobře. Randí s muzikantem Josefem Holomáčem, který je bývalým basákem kapely Argema. V době, kdy se s ním Veronika začala ukazovat na veřejnosti, byl ovšem muzikant ženatý. Žádost o rozvod s manželkou Martinou podal až v lednu 2023. 

Zdroj: vlasta.cz, wikipedia.org, ceske-novinky, idnes.cz, people.com

Související články