Lenka Graf je zpěvačka, ale taky filantropka. Pravidelně pořádá benefiční akce, na kterých vystupují osobnosti, jako je operní pěvec Štefan Margita, Eva Urbanová, Markéta Fassati či Lenka Filipová.

Svoje debutové album vydala v roce 2017 a nyní po úspěšném duetu s Petrem Kolářem vydala nový singl Everything Is Part Of One.

Singl je čerstvý, vyšel začátkem března a jeho producentem je slavný John Shanks, který je držitelem prestižního ocenění Grammy a autorem desítek hitů např. pro Celine Dion, Enrique Iglesiase, Stinga, Take That, Westlife nebo kapelu Bon Jovi. V LA k písni natočila i krásný videoklip

VIDEO: Poslechněte si nejnovější píseň Lenky Graf!

Zdroj: Youtube

Novou píseň Lenka představila poprvé na akci Fotbalista roku 18. března a jak sama říká, lepší příležitost si ani nemohla přát. „Jsem ráda, že jsem mohla píseň představit zrovna zde. Na akci vystupuji už podruhé, a je to pro mě velká čest. Mezi sportovci máme s manželem hodně přátel,“ prozradila.

Nespí na vavřínech

S dalšími projekty ale zpěvačka rozhodně nezahálí. „Už nyní chystám další novinku. Začínáme s Michalem Dvořákem z kapely Lucie v jeho studiu na Barrandově natáčet novou skladbu, kterou pro mě složil. Těším se moc,“ odtajnila zpěvačka další plány.

Láska k módě i charitě

Lenka je známá i tím, že si dává záležet na módě a krásných róbách. Pro své vystoupení zvolila výrazné červené šaty se spadlými rameny a nutno dodat, že vypadala náramně.

Lenka Graf je však také filantropkou, během návštěvy Česka ji proto čekají i aktivity spojené s Nadačním fondem Energie pomáhá, jehož je zakladatelkou.

Aktuálně dokončuje finální fázi edukativního projektu Energetická expedice, který je určený žákům druhého stupně základních škol.

Má jim pomoci zorientovat se v problematice energetické gramotnosti. Za pár týdnů se začíná testovat na prvních deseti školách, nadační tým má tedy hodně napilno.

Zdroj: vlasta.cz, časopis Vlasta

Související články