Lucie Borhyová se narodila 16. dubna 1978 v Praze. Nejprve vystudovala Gymnázium Františka Palackého v Neratovicích a poté se marně pokoušela uspět u zkoušek na Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, kde se měla v plánu věnovat oboru sociální práce. 

Nejspíš to byl ale osud, protože poté začala studovat Vyšší odbornou školu publicistiky, kterou úspěšně dokončila. Získala tak pomyslný základní stavební kamen současné kariéry moderátorky.

Otec neotec

Borhyová za své rodiče dodnes považuje Alenu Borhyovou a Ladislava Borhyho. Pravda ale je, že jejím biologickým otcem je dnes již zesnulý tanečník Tomáš Cmíral. Lucie si na něj ale moc nepamatuje, protože bohužel zemřel v době, kdy byla ještě velmi malá.

Smrt mu způsobily následky autonehody, ke které došlo, když se svým vozem narazil do zdi v blízkosti hotelu Olympik v pražském Karlíně. Cmíral sice ještě bojoval o život v nemocnici, ale asi po týdnu zraněním bohužel podlehl.

Dodnes se spekuluje, jestli nespáchal sebevraždu. Trpěl totiž velkými depresemi a nevěděl, jak z nich ven. „Měl dokonce v autě provaz se smyčkou. To kdyby nakonec nedostal odvahu rozjet auto proti zdi,“ uvedl před lety pro Blesk zdroj, který se s Cmíralem pravidelně stýkal.

Nově je věrná už přes 25 let

Kariéra Lucie Borhyové odstartovala v roce 1997, tehdy na Nově začínala jako pomocná redaktorka ve zpravodajství. Už o dva roky později ale začala moderovat televizní zprávy společně s Reyem Korantengem. „Nastupovala jsem na dva měsíce, byli jsme letní svěží mladá dvojice,“ vzpomíná Lucie na své začátky.

Dnes říká, že je to skoro jako včera, co spolu s Reyem začali moderovat. „Mám pocit, že jsem na Nově krátce, třeba rok nebo dva. Ta práce mě ale pořád stejně baví,“ prozradila Borhyová. Svého kolegu dnes vnímá téměř jako člena rodiny. „Jsme opravdu hodně propojeni,“ netají se. 

Zdroj: Youtube

S golfistou jsou dodnes kamarádi

Už během svých začátků na Nově Borhyová přitahovala muže, jejím prvním vážnějším vztahem byl ten s golfistou Alanem Babickým. Byli zamilovanou dvojicí, která se ráda ruku v ruce objevovala i na společenských akcích.

Byli zasnoubeni a mluvilo se i o svatbě, nakonec ale po devíti letech přišel překvapivý rozchod. Tehdy se spekulovalo, že lásku zničila golfistova nevěra s moderátorkou Michaelou Ochotskou. To ale Babický od začátku popíral a vždy tvrdil, že jsou po rozchodu s Borhyovou přáteli.

Usmířili se až po letech

Další velkou lásku poznala Borhyová během focení v Řecku. Tehdy se zakoukala do podnikatele Nika Papadakise. Otěhotněla a vše se zdálo být zalité sluncem, jenže opak byl pravdou. Lucie Borhyová po letech přiznala, že syna Lucase porodila už jako osamělá žena. 

„Snažila jsem se dělat maximum, abychom žili jako rodina. To se ale nikdy nestalo. Bohužel jsem si vyslechla něco, co je pro ženu, která zjistí, že je v jiném stavu, úplně nejhorší,“ vysvětlila moderátorka.

Přestože spolu zažili i soud, který řešil péči o syna, dnes mají korektní vztahy. Papadakis se dokonce před časem přesunul z Řecka do Prahy, aby měl k synovi blíž.

Nebyl na rodinu připravený

Po boku moderátorky se po čase začal objevovat kolega z televize Michal Hrdlička. Láska to byla jako trám a pár přivedl na svět dceru Lindu. Ani v tomhle případě se však nejednalo o lásku na celý život.

Ukázalo se, že je Hrdlička nevyzrálý a chce si raději užívat života jako svobodný mládenec. Borhyové nakonec došla trpělivost a s Hrdličkou se rozešla. 

Konečně ten pravý?

Dnes to ale vypadá, že si na svého pana Božského jen musela počkat. Už téměř osm let randí s pohledným advokátem Michalem Smečkou. Sice se s ním nikde neukazuje, moc o něm nemluví a ani nesdílí společného fotky na sociálních sítích, ale vlastně jí to tak vyhovuje.

„S partnerem nechodíme na společenské akce, kde jsou média. Rozhodli jsme se, že si náš vztah necháme pro sebe,“ prozradila nedávno novinářům na plese v Brně. „Přítel je z úplně jiné profese, já s ním také nechodím k soudu.“

Sen o svatbě u moře

Ačkoli má Borhyová doma několik zásnubních prstenů, svatby se zatím nedočkala. Ví ale přesně, jak by měla jednou vypadat. „Vždy se mi líbila představa svatby v zahraničí, taková ta romantická. Jít na pláži bosa, mít rozevláté šaty, vítr ve vlasech,“ popsala.

Snad jen jedinou komplikací je pro Borhyovou to, že má v rodině i starší osoby, které by nejspíš nemohly letět letadlem. I na to má ale řešení. „Svatby by asi musely být dvě. Jedna tady a jedna jen pro nás s partnerem,“ dodala moderátorka. 

Zdroj: vlasta.cz, lifee.cz, idnes.cz, krajskelisty.cz

Související články