Marek Vašut se stal známým především díky ztvárnění rolí lamačů ženských srdcí. Ostatně kdo by si nepamatoval Pažouta z Románu pro ženy? Avšak podle vlastních slov jsou tyto časy vzhledem k jeho věku již pravděpodobně minulostí.

Některé fanynky se ale naopak domnívají, že herec nyní vypadá lépe než zamlada a pro ženy je stále atraktivní. Nyní se Marek Vašut rozhodl přijmout tak trochu jinou roli. Zamíchá totiž dějem nekonečného seriálu Ulice.

Zdroj: Youtube

Marek Vašut si zahraje otce Jirky Hermana. Roli váženého vysloužilého soudce přijal takřka okamžitě. „Zatím vím, že se snaží o opětovné setkání se svým synem, na kterého trochu zanevřel, neboť mu má za zlé, že nepokračuje v jeho stopách, je pouze policista, kriminalista,“ prozradil herec v pořadu TV Nova. Herecké spojení se divákům víc než zamlouvá, jako duo působí velmi důvěryhodně.

Diváci jsou z jeho role nadšení

Jak ukazují diskuze na sociálních sítích, diváci jsou z nové postavy v seriálu nadšení. Pochvalují si nejen výběr herce, eleganci, ale především podobu mezi hlavními postavami. Marek Vašut si je totiž se svým hereckým kolegou a seriálovým synem více než podobný a typově se k sobě opravdu hodí.

A ačkoliv zatím není jasné, jaké zvraty soudci Hermanovi scenáristé naplánují, jeho přítomnost v seriálu a zásah do rodiny výrazně ovlivní dosud spokojený a romantický vztah Jirky a Gábiny.

„Vybrali dobře, pánové se k sobě typově moc hodí,“ napsala jedna z divaček. „Marek Vašut je skvělý herec, výběr se povedl. A ta podoba, to je neskutečné,“ dodala obdivně jiná fanynka. „Přísný soudce, který se neustále tváří vážně. Ta role mu sedí a konečně se děj Gábiny a Jirky oživí,“ těší se další divačka. Je vidět, že herecké obsazení a výběr nových postav se tvůrcům seriálu vskutku povedly.

Zdroj: Vlasta.cz, seriál Ulice, Instagram

Související články