Po loňské pauze všichni očekávali, jakou róbu vynese herečka Jitka Čvančarová, která zaujala modrými šaty na MFF KV v roce 2021. Co se týče barevnosti, herečka nezklamala, i tentokrát zvolila výraznou barvu. V elegantních jasně růžových šatech byla nepřehlédnutelná. Herečka a spisovatelka Ester Geislerová oblékla neonově zelené šaty zajímavého střihu, které perfektně pasovaly k jejímu blond účesu. Top modelka Pavlína Pořízková dorazila na slavnostní zahájení filmového festivalu v upnutých lila šatech se spadlými rameny a barevnou přehlídku završila herečka Hana Vagnerová v nepřehlédnutelné sytě modré róbě s korzetovým živůtkem a kolovou sukní. Hladce sčesané vlasy sepnuté do drdolu a výrazné náušnice dokonale podtrhly její krásu.

Zdroj: Youtube

Kolové sukně, crop topy a metalické odlesky

Zpěvačka Dara Rolins vypadala úchvatně v meruňkové dlouhé sukni a krajkovém crop topu. Tentokrát s sebou vzala také dceru Lauru, které to moc slušelo ve fialových metalických šatech a s maminkou byla vyladěná díky lesklému psaníčku, které měla její maminka. Podobně střiženou róbu oblékla také herečka Jana Plodková, která si ke kolové sukni s vysokým pasem oblékla kraťoučký top ve stylu podprsenky, což si se svojí dokonalou postavou může stejně jako Dara Rolins dovolit. V lahvově zelených metalických šatech se na zahájení festivalu představila top modelka Pavlína Němcová.

Oblečená, neoblečená

Módní ikona Anna Geislerová na úvod letošního festivalu zvolila krajkové šaty tělové barvy s průsvity, ve kterých působila jako víla. Zajímavý model představila herečka Eliška Křenková, která v černém body a úzké transparentní sukni odhalila štíhlé nohy.

Černočerná klasika

Některé dámy sáhly jako tradičně po slavnostní černé barvě a aby to nebyla nuda, daly vyznít střihovým variacím. Herečka Jitka Schneiderová, která je v našem českém rybníčku řazena mezi nejlépe oblékané celebrity, se tentokrát moc neodvázala, ač vlastně ukázala vše. Její šaty s hlubokým výstřihem a extra vysokým rozparkem neurazily, ale ani nenadchly. V černých šatech jste mohli vidět herečku Petru Nesvačilovou a překrásnou herečku Saru Sandevu, která zaujala hlubokým zádovým výstřihem.

Dorazila z dovolené?

Na závěr jsme si pak nechali herečku Alenu Mihulovou, která vedle ostatních dam vypadala, jakoby si odskočila z pláže. Pruhovaný model jí sice slušel, ale nepůsobil příliš slavnostně.

Zdroj: Vlasta.cz

Související články