Červená barva je fascinující, nepřehlédnutelná, smyslná a sexy. Kdy jindy si červenou róbu obléknout, než při takové příležitosti, jako je věhlasný Karlovarský festival? Pojďme si představit dámy, které se toho letos nebály a sladily se s červeným kobercem.

Nutno podotknout, že šlo ve většině případů o modely, které měly vcelku jednoduchý střih, neboť o atraktivitu se postarala právě ona výrazná barva.

Uvidíme ji letos v jiné, než červené?

Na červenou letos po všech stránkách vsadila herečka Petra Nesvačilová, která vynesla v rámci uvítacího ceremoniálu nádherné červené šaty s mašlí a barvě zůstala věrná i na party Moët & Chandon.

Při uvítacím ceremoniálu vsadila na propracovaný model, který důmyslně poutal ozdobou na rameni a nijak nezdůrazňoval proporce, na party pak zvolila méně formální dlouhé šaty s véčkovým výstřihem a k nim jednoduché sandálky a kabelku s veselým květinovým potiskem.

Sázka na jeden detail

Na zahájení zaujala jednoduše střiženou rudou róbou dozdobenou imitací peří v oblasti dekoltu také stylová herečka Tatiana Dyková. Její štíhlé postavě střih šatů velmi slušel a herečka výběrem stylingu rozhodně nešlápla vedle.

Sexy dračice

Skvělou figurou a velmi sexy modelem zaujala modelka a prezidentka národní soutěže krásy Miss Czech Republic a od roku 2019 také Mister Czech Republic Taťána Makarenko. Hluboký výstřih až k pupíku a asymetrický vysoký rozparek nenechal přítomné muže klidnými.

Precizně a s noblesou

Na uvítací ceremoniál dorazila v červených dlouhých šatech také herečka Alena Mihulová. Ta vsadila podobně jako Táňa Wihemová na velmi jednoduchý, splývavý střih šatů, které jí ovšem skvěle padly.

Nenásilně spadlá ramena a překřížený živůtek herečce dodaly na objemu v oblasti dekoltu. Mihulová přišla v doprovodu dcery Karolíny Kachyňové, která vyznává ryze pánský styl a s maminkou se tak sladila rtěnkou.

Nepřehlédnutelná!

Na letošní Moët & Chandon party v Karlových Varech se fotografové zaměřili na slovenskou modelku Andreu Verešovou, která zářila v nápaditém červeném mini modelu s hlubokým výstřihem a monstrózními balonovými rukávy.

Červená a zlatá

Ani předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Markéta Adamová Pekarová si nenechala ujít slavnostní zahájení letošního 58. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

V doprovodu svého manžela dorazila, ostatně jako mnoho dalších dam, v jednoduchých rudých šatech, které doplnila zlatým psaníčkem. Necháme se překvapit, jak (a zda vůbec) se se sexy červenou poperou v průběhu festivalu další celebrity.

Související články

Zdroj: Vlasta.cz, Profimedia