Lucie Bednářová Hadašová, která v těchto dnech slaví 38. narozeniny, pochází ze Strážnice. Vystudovala hotelovku a následně pokračovala aplikovaným právem a na Univerzitě Jana Amose Komenského svá studia zakončila titulem Ing.

Jako velká milovnice zvířat se podle rozhovoru z roku 2007 do soutěže Miss přihlásila mimo jiné proto, aby pak mohla veřejně řešit některá závažnější témata – třeba převoz zvířat v klecích apod.

Ledová královna

S modelingem měla půvabná blondýnka už předchozí zkušenosti, protože si jím přivydělávala už od třinácti let. A to přesto, že kvůli svému nedostupnému výrazu si vysloužila přezdívku ledová královna.

Ani titul nejkrásnější dívky Česka se nicméně nepostaral o to, že by se sebou Lucie Hadašová byla naprosto spokojená. Několik měsíců po svém zvolení se rozhodla podstoupit plastickou operaci prsou, která si nechala zvětšit na velikost tři. První zákrok se ale úplně nepovedl, a tak musela po nějaké době ještě na reoperaci.

Tři děti a jeden hokejista

Jak už jsme naznačili v úvodu, i Hadašové se týkalo takzvané missí prokletí, které se projevuje tím, že se řada vítězek nedlouho po získání korunky rozchází ze svými partnery. A není divu. Jejich životy se otočí o 180 stupňů, následuje stěhování do Prahy a další velké životní změny.

Lucie ovšem nezůstala sama dlouho a záhy naplnila další klišé týkající se modelek. Dala se totiž dohromady s hokejistou Jaroslavem Bednářem.

A už v roce 2010 se spokojenému páru narodilo první dítě – dcera, která dostala jméno Denisa. Při porodu proběhla také žádost o ruku a o tři roky později následovala svatba. Ta se konala na vinici v Zaječí u Břeclavi 8. července, takže modelka slaví v jeden den nejen narozeniny, ale také výročí svatby.

V následujícím roce už se manželé radovali z dalšího přírůstku do rodiny – z dcery Vanessy. Zatím třetí společný potomek se páru narodil v roce 2023. Syn dostal jméno Jaroslav Tobias.

Pomoc při porodu

A co miss Hadašová během let kromě svatby, rození dětí a péče o rodinu stihla? S manželem mají velmi kladný vztah k přírodě a vybudovali vlastní minifarmu. Chovají nejen slepice, ale také muflony, ovce, kozy, krůty nebo perličky. A do toho se starají o tři psy.

Pro Super modelka uvedla, že se v minulosti dokonce stalo, že kojila dceru a po dvou hodinách musela z lahve dokrmit i jehňátko, o které maminka nejevila zájem. A dokonce pomáhala i při ovčím porodu. Rozhodně tedy nepatří ke zpovykaným modelkám.

Dlouholetý sen

V rozhovoru pro Deník se Lucie Hadašová svěřila, že společně se svou sestrou, která pracuje jako kosmetička, mají velký sen. Chtěly by provozovat kosmetický salon, v němž by se Lucie starala o ekonomickou stránku a její sestra pečovala o klienty.

Související články

Zdroj: vlasta.cz, idnes.cz, denik.cz, super.cz, bvv.cz, idnes.cz, cs.wikipedia.org,